PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1222) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2744)

22 lip 2024
Zabezpieczenie płyty plexi folią z obu stron. Chociaż na początku nie zauważyłem tej folii. Napisy i zarysowania na folii myślałem że są bezpośrednio na płycie plexi. Jestem zadowolony. Można by poprawić ewentualnie ranty po cięciu laserowym na obwodzie płyty, gdzie powstał minimalny rant. Ale to już naprawdę szczegół pod perfekcję.

2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

6 cze 2024
Poliwęglan lity przeźroczysty idealnie przycięty. Przesyłka profesjonalnie zapakowana. Niestety na folii zabezpieczającej była rysa, która lekko przebiła się na materiał. Dlatego daje 3 gwiazdki. Mimo wszystko polecam firmę.

Profesjonalizm 100%

Złożyłam nietypowe zamówienia na 9 różnych formatów płyt, wiele z nich różniło się minimalnie. Zamieniły stare szyby w domowej bibliotece. Jestem pełna podziwu dla wykonującego cięcie,i wdzięczności za podjęcie tak dziwacznego zamówienia jak moje. Termin realizacji bardzo szybki,produkty bardzo dobrze zabezpieczone do transportu.
16 lis 2023
Zamówiłem u Państwa formatki akrylowe 1,5 mm, cięte na wymiar. Zamówienie się zgadzało i jestem bardzo zadowolony z materiału. Jest jedno ale, dwa skrajne arkusze (górny i dolny) były przyklejone taśmą którą ciężko było oderwać bez naruszenia folii, a folię potrzebowałem ponieważ poddaje akryl cięciu na laserze CO2.
11 maj 2024

zamowienie zrealizowane jak trzeba

pociete elementy pleksi tak jak chcialem, cena co najwyzej umiarkowana, informacja o statusie jasna, czesc elementow zastapila szklo, przy ktorego zamawianiu u lokalnych szklarzy wychodzilo sporo drozej a co najgorsze mozna bylo sie narazic na szklarskiego focha u Panow Szklarzy (tu bylo przez internet i bez focha)
25 kwi 2024
Pełen profesjonalizm. Z firmą Plastic Express zamówienie jest realizowane, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Nie trzeba się niczym przejmować ponieważ na każdym etapie realizacji otrzymuje się powiadomienie. W finalnym etapie przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona. Polecam !!!
31 paź 2023
Jako klient firmy Plastic Express jestem niezwykle zadowolony z zakupionego produktu. Od momentu złożenia zamówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Produkt, który otrzymałem, jest wysokiej jakości, solidnie wykonany i spełnia wszystkie moje oczekiwania
22 maj 2024

Pokrywa do akwarium

Zamawiałem dośc nie typowy kształt na pokrywę do dość leciwego akwarium . Na najwieksze brawa zasługuje konfigurator, który pozwolił mi po kilku minutach manwerowania cyferkami na dokładne okreslnie czego potrzebuję,ze wszytkim wcieciami wycieciami itp itd.
29 maj 2024

Jedna opcja dostawy

Wszystko zasługuje na 6/5 gwiazdek ale wystawiam 4 gwiazdki za brak możliwości zamowienia do paczkomatu, orlen paczki, itp. W przypadku zamówienia mniejszej ilości produktu, ktora bez problemu zmieściła by się w paczkomacie trzeba i tak zapłacić za kuriera - 30 zł.
6 lis 2023
Polecam sklep, plexi bardzo dobrej jakości. Niestety paczka została uszkodzona podczas transportu. Obawiałem się że będzie problem z reklamacją. O dziwo kontakt super, problem rozwiązany praktycznie od ręki. Tak więc polecam z czystym sumieniem.
13 gru 2023

Wszystko jak powinno - 5*****

Proces zamówienia przez internet bardzo dobre, informacje o statusie zamówienia, wysyłki, faktura itd., dostawa (Raben) z informacją telefoniczną i najważniejsze płyty pleksi precyzyjnie cięte, dobrze zapakowane i w perfekcyjnym stanie. Polecam!
Wzorowy sklep internetowy! Łatwy w obsłudze konfigurator, duży wybór kształtów, możliwość cięcia laserowego, możliwość wysyłki dużej płyty kurierem, uczciwa cena, staranne wykonanie, ekspresowa realizacja zamówienia :)
Bardzo szybka realizacja i przede wszystkim wszystko jak należy. Porządnie spakowane i zabezpieczone do wysyłki. Pleksa bardzo czysta , krawędzie bardzo dobrze obrobione.Na pewno skorzystam jeszcze nie raz .
20 maj 2024

Procesjonalny kontrahent

Szybka obsługa, dobry kontakt, błyskawiczna realizacja zlecenia. Zamówiłem szybę (akryl 6 mm) do drzwi balkonowych z otworem pod wywiew klimatyzatora, wyszło super, estetyczne wykonanie. POLECAM !!!
6 kwi 2024

Super Plastic Express

To już moje drugie zamówienie i przyznam szczerze że wszystko zostało perfekcyjne wykonane i szybko dostarczone. Szkoda tylko że nie dostałem jeszcze żadnego kodu rabatowego na kolejne zamówienie :)
23 kwi 2024
Dobrze wykonane zlecenie Precyzyjnie wycięty okrąg. Dora jakość materiału. Mogliby jednak po wykonaniu zlecenia wysłać wiadomość, że jest wykonane. Musiałem się dopytywać. I to jest do poprawienia.
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
24 kwi 2024
Dzień dobry, dziękujęmy za opinię. Wysyłamy powiadomienia na każdym etapie realizacji (opłacenie zamówienia, rozpoczęcie produkcji, zakończenie produkcji). Być może wiadomości trafiły do SPAMu? Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress

Jestem bardzo zadowolona

Sprawna i szybka realizacja zamówienia. Dostawa przyszła kompletna, zgodna z zamówieniem. Szybka wysyłka. Ponadto firma bardzo szczegółowo informuje o realizacji zlecenia na każdym jej etapie.
6 maj 2024

Rewelacja ...

Błyskawiczna i profesjonalna realizacja zamówienia. Godne podziwu podejście do klienta. Towar bez zastrzeżeń i zapakowany profesjonalnie. Zdecydowanie polecam realizację zamówień w tej firmie.