PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1222) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2744)

22 lip 2024
Zabezpieczenie płyty plexi folią z obu stron. Chociaż na początku nie zauważyłem tej folii. Napisy i zarysowania na folii myślałem że są bezpośrednio na płycie plexi. Jestem zadowolony. Można by poprawić ewentualnie ranty po cięciu laserowym na obwodzie płyty, gdzie powstał minimalny rant. Ale to już naprawdę szczegół pod perfekcję.

2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

1 maj 2024
Zlecenie wykonane szybko i precyzyjnie, według projektu. Na zdjęciu ten element to pleksiglasowe lustro będące frontem do radia. Z minusów, to brak możliwości wyboru tańszej firmy kurierskiej.
12 lis 2023

płyty plexi

Witam, ogólnie jestem zadowolony , krótki czas realizacji , płyty w przyzwoitej cenie, duży wybór oraz jak dla mnie ważne cięcie bezpłatne , potrzebowałem kilka płyt o różnych wymiarach.
Przesyłka dostarczona w ekspresowym czasie, a poliwęglan zamówiony na tarasie wygląda jak szklane szyby zamontowane u góry. Bardzo pomocna przy zamówieniu była też obsługa. Polecam.
Najlepsza cena na rynku, dobry kontakt z firmą, intuicyjny konfigurator na stronie, oferta z gotowym linkiem do zamówienia. Następnym razem bez wahania wybierzemy Plastic Express.
Szybkie i dokładne wykonanie zamówienia. Perfekcyjnie zapakowana paczka - bardzo bezpiecznie. Cena konkurencyjna. Cięte płyty na moje zamówienie - bardzo dobra dokładność. Polecam.
4 paź 2023
Bardzo szybka dostawa. Wzorowe zabezpieczenie przesyłki i bardzo dobrze bo firma kurierska słabo pojmuje pojęcie "ostrożnie" . Ale nic się nie stało i wszystko jest ok. Polecam
3 paź 2023

Formatki na wymiar

To już kolejne zamówienie zrealizowane przez PlasticExpress. Wykonanie super, obsługa super, gotowe przed terminem, przystępna cena, wygodny konfigurator. Zdecydowanie polecam.
2 lis 2023
+ Sposób składania zamówień + Czas realizacji - Wygodna byłaby możliwość podglądu wszystkich zamówionych elementów w tej samej skali do sprawdzenia poprawności zamówienia.
13 paź 2023
Elementy zostały szybko wykonane i wysłane wszystkie wymiary się zgadzają konfigurator na stronie jest prosty i wygodny napewno jeszcze w przyszłości skorzystam z ich usług.
Bardzo szybka i fachowa obsługa. Zamówienia wychodzą czasami szybciej niż jest to podane w zamówieniu. Są bardzo elastyczni nawet jeśli chodzi o indywidualne zamówinia.
21 lis 2023
Bardzo dobry jakościowo,produkt, przycięty co do milimetra wszystko pasowało, lepiej się sprawdza niż szkło,bardzo dobrze zabezpieczony i zapakowany jestem zadowolony
17 maj 2024
Mega super usługa. Zamawiałam trudny element w wieloma otworami, których nigdy bym nie wycięła bez plotera i dostałam szybko bezblednie wyciętą plexi. Dzięki!

Terminowa realizacja, produkt wykonany zgodnie z zamówieniem. Wczesniejsza fachowa konsultacja. Płyta wisi na ścianie, jako tło dla mapy świata. Dziękuję!
13 paź 2023

ok

Wszystko sprawnie i precyzyjnie - co może być lepiej - optymalizujcie koszty bo przy większym komforcie czasowym i większych ilościach są tańsi dostawcy
Realizacja zamówienia. Świetny kontakt w sprawie zamówienia. Opieka sprzedażowa na wysokim poziomie. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Dziękuję
22 lis 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia i wysyłka. Przyjazda strona internetowa z graficznym przedstawieniem wymiarów dot. Zamawianych towarów.
dobra jakosc . Trochę niejasny konfigurator - powienien umozliwiac wyciecie nie tylko otwaru ale ksztaltu. Musiałem mailowac w te jsprawie
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Nasz konfigurator umożliwia zarówno dodanie okrągłego otworu, jak i wycięcie kształtu prostokątnego. Używając przycisku "Dodaj nowe wycięcie" użytkownik wybiera opcję "prostokąt" lub "koło". Cieszymy się, że finalnie udało się otrzymać produkt zgodny z zamierzeniami. Pozdrawiamy, zespół PlasticExpress.pl
2 lis 2023

Zamówienie zrealizowane expresowo

Zamówienie zrealizowane szybko i bez żadnych problemów, system zamówień łatwy i przejrzysty. (dostawy nie mogę ocenić bo był odbiór własny)
szybka realizacja zamówienia, przesyłka zapakowana bezpiecznie a jednocześnie bez przytłaczającej ilości plastiku format docięty idealnie
Firma solidna prawdziwy express dbałość o szczegóły nawet w najmniejszym zamówieniu. Jak tylko będzie potrzeba będę korzystał z usług.