PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1222) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2744)

22 lip 2024
Zabezpieczenie płyty plexi folią z obu stron. Chociaż na początku nie zauważyłem tej folii. Napisy i zarysowania na folii myślałem że są bezpośrednio na płycie plexi. Jestem zadowolony. Można by poprawić ewentualnie ranty po cięciu laserowym na obwodzie płyty, gdzie powstał minimalny rant. Ale to już naprawdę szczegół pod perfekcję.

2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Kolejne zamówienie wykonane perfekcyjnie. Zależało mi na czasie i tak zostało wykonane. Na pewno będziemy korzystać z Państwa Usług .
29 wrz 2023

świetna usługa, której brakowało na rynku

szybko zrealizowane zamówienie, które całkiem niedawno musiałam realizować na własną rękę wycinając wyrzynarką koła w poliwęglanie.
Bardzo polecam firmę - mimo mojej pomyłki w zamówieniu firma wykonała cięcie praktycznie "od ręki" Solidnie, szybko - kontakt na 5!
27 maj 2024

Szybko/Sprawnie

Serdecznie polecam zakup w sklepie Plastik express. Usługa wykonana starannie całość dobrze zabezpieczona,szybki czas realizacji.
IT
Iza T.
Opoczno
13 maj 2024

Firma godna polecenia

Cały proces obsługi przy składaniu zamówienia, jego realizacji i przesyłki przebiegł profesjonalnie . Firma rzetelna. Polecam
Świetna strona do przygotowywania zamówień, profesjonalne konsultacje indywidualnych projektów. Terminowa i szybka realizacja.
Dla mnie mega! Ogromne możliwości wyboru materialu i kształtu/wymiarów. Mój balkon zmienił się w oranzerię ; ) Przesyłka OK.
Serdecznie polecam, plexi przyjechała bardzo dobrze zapakowana, zero uszkodzeń. Zgodne z zamówieniem, wykonanie perfekcyjne.
Genialna jakość lustrzanej pleksy - odbicie niemal takie jak prawdziwe lustro. Dobry generator zamówień. Szybka realizacja.
7 lis 2023

Polecam!

Super, dobry kontakt, szybka przesylka, pleksa dobrej jakosci i idealnie przycięta. Z czystym sercem mogę polecić tę firmę!
25 lut 2024
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie Bardzo wysoka jakość zamówionej plexy w niestandardowych wymiarach Bardzo polecam
1 kwi 2024
Świetnie docięty rozmiar ,bardzo dobra jakość produktu. Solidne zabezpieczenie paczki ,towar dotarł w stanie idealnym.
7 lut 2024

Wzorowa współpraca.

Wszystko na czas, usługa starannie wykonana. Super współpraca, dzięki której mogła powstać schludna odzoba salonu ;)

Wzorowa transakcj

Transakcja przebiegła wzorowo, super zapakowane do transportu to już drugie moje zamówienie, polecam tego sprzedawcę
6 kwi 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku. Błyskawiczna wysyłka. Szybka dostawa. Wzorowo przygotowana paczka. Polecam !
25 lut 2024
Bardzo profesjonalne podejście. Towar w 100% zgodny z zamówieniem. Najlepsza oferta spośród 10 innych. Polecam.
9 paź 2023
Szybka realizacja. Materiał wysokiej jakości. Zgodne wymiary, równe cięcia. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Szybka przesyłka, wszystko zgodne z zamówieniem. Dodatkowy gratis w paczce jako miła niespodzianka. Polecam
24 gru 2023
Szczególnie podobało mi się to, że zamówienie zostało zrealizowane przed pierwotnie deklarowanym terminem.
MS
mirek s.
18 sty 2024
Bardzo fajny kontakt telefoniczny. Duża pomoc doradcy przy wyborze materiału i sposobu obróbki. Dziękuję