PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1222) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2744)

22 lip 2024
Zabezpieczenie płyty plexi folią z obu stron. Chociaż na początku nie zauważyłem tej folii. Napisy i zarysowania na folii myślałem że są bezpośrednio na płycie plexi. Jestem zadowolony. Można by poprawić ewentualnie ranty po cięciu laserowym na obwodzie płyty, gdzie powstał minimalny rant. Ale to już naprawdę szczegół pod perfekcję.

2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Firma solidna, zamówienia realizowane są szybko i dokładnie, kontrahent godny polecenia i naśladowania.
16 lis 2023
Wszystko mega profesjonalnie, pleksi idealnie wykonana, jakość, czas realizacji i profesjonalna obsługa.
22 paź 2023
Doskonale zrealizowane zlecenie na polki, wymiary idealne, przesylka sietnie zapakowana, szybka dostawa
30 kwi 2024
Produkt spełnia moje oczekiwania, precyzyjne cięcie i zachowana dokładność wymiarów. Szczerze polecam!
31 mar 2024
Daję cztery gwiazdki ze względu na zamówienie. Zamówiłem poliwęglan o grubości 4 mm. a dostałem 5 mm.
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jeśli produkt został wykonany nieprawidłowo, prosimy o złożenie reklamacji. Niezwłocznie zostanie do Państwa wysłana nowa sztuka. Formularz jest dostępny na naszej stronie pod adresem https://plasticexpress.pl/reklamacja Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress.pl
PT
Piotr T.
Nowogard
6 sty 2024
zamówienie zrealizowane według przesłanego rysunku w bardzo szybkim terminie i dokładnością. Polecam
8 paź 2023
Ekspresowa realizacja, łatwy kontakt telefoniczny, w trakcie rozmowy wyjaśnione wszelkie wątpliwości.
5 paź 2023

Polecam Plastic Express

Bardzo szybka odpowiedź na zapytania niestandardowe, szybka i rzetelna realizacja zamówień. Polecam.
Zachęcam do kupna szybko sprawnie pełen profesjonalizm pleksy i transport na najwyższym poziomie
super szybki i bezproblemowy proces zaczynając od wyszukania usługi w google aż do odbioru towaru
18 paź 2023
Super realizacja, super zabezpieczona i szybka przesyłka, jakość towaru i cięcia fenomenalne....
24 maj 2024
Szybki czas realizacji, produkt zgodny ze specyfikacją. Niestety dosć szybko pojawią się rysy.
17 maj 2024
Towar dostarczony szybko, super zabezpieczony. Płyta zgodna z opisem, jestem bardzo zadowolona!
7 lis 2023
Możliwość wyklikania samemu elementu którego potrzebuje. Szybką realizacja, solidne opakowanie
25 kwi 2024
Wspaniała realizacja. Jedna sztuka gratis. Przystępne ceny. Pełna satysfakcja z mojej strony.
29 gru 2023
szybkość, super zabezpieczenie przesyłki oraz łatwość zamówienia przez @ i wysłanie szablonu
Polecam sklep za czas realizacji sposób zapakowania przesyłki jak i same docięcie formatek.
Doskonałą platforma do projektowania online. Ekspresowe wykonanie i wysyłka. Bardzo polecam
Bardzo dobry gatunek materiału. Idealnie docięty. Błyskawiczna wysyłka. Serdecznie polecam.
17 lis 2023

Polecam!!!

Czytelna strona do zamówienia. Realizacja zgodna z opisem. Produkt zapakowany perfekcyjnie.