PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1224) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2743)

22 lip 2024
Zabezpieczenie płyty plexi folią z obu stron. Chociaż na początku nie zauważyłem tej folii. Napisy i zarysowania na folii myślałem że są bezpośrednio na płycie plexi. Jestem zadowolony. Można by poprawić ewentualnie ranty po cięciu laserowym na obwodzie płyty, gdzie powstał minimalny rant. Ale to już naprawdę szczegół pod perfekcję.

2 gru 2023
Dałbym 5 gwiazdek, ale nie mogę. Za lustro o wymiarach 800 x 1750 ocena negatywna. Lustro strasznie zniekształca. Na zdjęciu jest to widoczne. Pierwszy plan to drzwi szafy na której przyklejone jest lustro. Drugi plan to odbicie w tym lustrze, gdzie widać przeciwległą ścianę również z drzwiami szafy przesuwnej lecz wszystko co proste jest krzywe. Krzywe zwierciadło i ubaw po pachy. Szkoda tylko że za prawie 500zł.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

30 sie 2024
TR
Tomasz R.
Poznań
29 sie 2024
29 sie 2024
19 sie 2024
Bardzo dobra firma. Polecam w 100% i jednocześnie dziękuję za realizację mojego zamówienia
14 sie 2024

Bardzo dobra obsługa klienta

Bardzo dobra obsługa klienta(nie wpisałem pełnego adresu i wasz pracownik skontaktował się w tej sprawie, paczka mogłaby wrócić do państwa), produkt bardzo dobrze zapakowany i zgodny z wytycznymi
1 sie 2024
Błyskawiczna obsługa, precyzyjne cięcie laserem. Bardzo dobra cena. Przydała by się możliwość dodawania załącznika (podczas składania zamówienia) z grafiką dxf do wycinania.
Odpowiedź ze sklepu PlasticExpress.pl
6 sie 2024
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. W celu wykorzystania posiadanego pliku DXF jako bazy do zamówienia, zachęcamy do skorzystania z funkcji zapytania niestandardowego dostępnej po zalogowaniu. Nie jest wtedy konieczne ręczne konfigurowanie produktu. Pozdrawiamy, Zespół PlasticExpress.pl
8 sie 2024
zadnych zastrzezen, Towar b.dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem. Cięcia elementow prezyzyjne i dokladne
23 sie 2024

Cały proces od zamówienia do odbioru przebiegł szybko, sprawnie, zamówione elementy z pleksi bez zarzutu
18 sie 2024
Szybka i sprawna realizacja! Pleksi idealnie docięte, bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu :)
8 sie 2024
Podejście do zlecenia, szybko , zwięźle ,szybka wysyłka, element wykonany zgodnie z rysunkiem
27 sie 2024
Zgodne z wymiarami takie jak zamówiłem takie przyslali
9 sie 2024
Bardzo dobra szybkość reakcji i tak jak napisane na stronie - będzie jutro i było jutro! SUPER!
19 sie 2024
proste forma składania zamówien i błyskawiczna realizacja. polecam z czystym sumieniem :)
25 sie 2024

Sklep dla profesjonalistów

Proste zamówienie na stronie, szybka realizacja, miła obsługa przy odbiorze
29 lip 2024
Super sprawą jest auto zamawianie. Sam sobie planuję i o to chodzi
27 sie 2024
Polecam serdecznie, szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie.
4 sie 2024

Szybkie, precyzyjne i profesjonalne wykonanie. Bardzo polecam!
4 sie 2024
Bardzo szybka i sprawna wysyłka.Wszystko zgodne z zamówieniem.
20 sie 2024
Wszystko ok.dotarło w miarę szybko wymiary się zgadzaja