Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (624) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (624)

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

Pięć gwiazdek. Mimo początkowej wpadki z otrzymaniem…

Mimo początkowej wpadki z otrzymaniem niepełnego zamówienia, oceniam sklep na 5*. Bardzo szybki, bezproblemowy I świetny kontakt z obsługą klienta. Natychmiastowe załatwienie problemu- który może się zdarzyć nawet w najlepszym sklepie- i produkty najwyższej jakości. Polecam i napewno będę wracała robić zakupy w Promieniach Słońca.

polecam

Polecam. Wypróbowałam z tego sklepu wiele produktów. Każdy cechowała doskonała jakość i przystępna cena. Do tego obsługa klienta jest miła i profesjonalna. Nigdy nie ma żadnego problemu. Z pewnością będę tu wracać na zakupy.
31 maj 2024
Wizerunek! Bardzo mi się podobało: "Drogi kurierze..." To jest bardzo słodkie. I także "Smacznego Promyczku!". Opakowania na bakalie - świetnie! Super! Dziękuję
6 cze 2024
Wszystko co trzeba w jak najlepszym porządku zawartość opakowanie termin ważności dotyczyło orzechy brazylijskie włoskie i pestki dyni
orzechy bardzo duże nie jakieś liliputy , bardzo smaczne , przesyłka bardzo szybka, na pewno zamówię kolejny raz u was , polecam !
Przepyszny krem pistacjowy i orzechowy!! Śliweczki w czekoladzie wyborne. Teraz tylko tu będę zamawiać!!! Mniaaaam!!!!
12 cze 2024
Wszystko szybko i sprawnie. Korzystam drugi raz z oferty sklepu i napewno nie ostatni. Pozdrawiam cały zespół 😀
Terminową dostawa, produkty spełniające oczekiwania, I "mały " gratis... Czego chcieć więcej:) Polecam
Super sklep Chętnie do niego wracam. Przystępne ceny. Bardzo miła obsługa. Błyskawiczna dostawa. Polecam
KN
Krzysztof N.
Dąbrowa Górnicza
16 cze 2024

Szybka realizacja

Czytelna strona, duży wybór, łatwe składanie zamówienia. Szybka realizacja, dobrze spakowana przesyłka.
15 cze 2024
Jakość orzechów doskonała , ponieważ są chrupiące. Obsługa ekspresowa. Bardzo szybki kontakt.
31 maj 2024

Pyszności

Szybka wysyłka, praktyczne i estetyczne opakowanie z zamknięciem zip, wyśmienita zawartość.
Produkty smaczne, dobrej jakości. Dostawa również przebiegła sprawnie i bez zarzutów.
6 cze 2024
Bardzo smaczne maslo pistacjowe, smaczne migdaly! Ceny konkurencyjne. Polecam sklep
5 cze 2024
Expresowa wysyłka, produkty świeże i pyszne. Obawiam się, że na długo nie starczą🤭
AG
Adam G.
Lublin
15 cze 2024
Pełen profesjonalizm od reklamy poprzez sposób zamawiania do realizacji zamówień
Płatki świetne w przepisie na ciągnący ser z ziemniaka. Wysyłka sprawna, cena ok
3 cze 2024

Godny polecenia.

Produkty wysokiej jakości, szybka wysyłka, solidne opakowanie. Gorąco polecam.
EG
Endriu G.
Złotoryja
Orzechy nerkowca i ziemne. Towar zgodny z zamówieniem.Polecam
13 cze 2024

ocena

pyszne produkty,krótki czas dostawy,bardzo ładne opakowanie