Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1112)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

9 sie 2024
9 sie 2024

Realizacja zamówienia .

Co chodzi o realizację zamówienia jestem zadowolona. Natomiast jest wiele produktów które oglądam , sledzę i jestem zainteresowana ich kupnem i towary nie są wogóle uzupełniane . pisze od paru tygodni ''Obecnie brak na stanie '' i ten stan nie jest uzupełniany i się nie zmienia ! Nie dbacie o swoich kientów . Proszę, to wziąść pod uwagę.
2 wrz 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Czasami bywa tak, że jest problem z dostępnością danego produktu, jest on sezonowy, bądź pod jakimś kątem dana partia jest wadliwa, przez co wprowadzenie ponownie jego na stan jest niemożliwe w szybkim tempie. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która jest zawsze chętna do pomocy. Słonecznie pozdrawiamy
21 sie 2024
narazie tydzień czekałem na towar dopiero po interwencji ktoś po 6 dniach był łaskaw sprawdzić że kasa już dawno jest na koncie
2 wrz 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Czasami dochodzi do błędów systemu, przez co dochodzi do takich nieprzyjemnych zdarzeń. Gdyby ponownie wystąpił podobny problem, niezmiernie prosimy w miarę możliwości szybko skontaktować się z naszą obsługą, która zawsze chętnie pomoże rozwiązać problem, aby wszystko poszło sprawnie. Słonecznie pozdrawiamy
4 wrz 2024
Częsty brak towaru w magazynie. Jakosc produktów dobra.
13 wrz 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Staramy się dokładnie analizować nasze zapotrzebowanie magazynowe, aby braki towarów były rzadkością. Czasami jednak bywa tak, że dany produkt nie spełnia naszych oczekiwań jakościowych przez co momentami nie posiadamy go w sprzedaży. Stawiamy jakość na pierwszym miejscu, zatem czasami wolimy opóźnić proces wprowadzania produktu do sprzedaży, niż oferować taki, którego jakość nie zadowoli zarówno nas jako sprzedawców, jak i naszych klientów. Czy moglibyśmy dowiedzieć się o który produkt dokładnie chodzi?
16 sie 2024
Stare i zawilgocone orzechy pistacjowe sprzedają
2 wrz 2024
Bardzo nam przykro, że otrzymał Pan wadliwą partię pistacji. Niezmiernie prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta w celu wyjaśnienia sytuacji na Pana korzyść. Produkt z takimi cechami zdecydowanie nie powinien trafić w ręce naszego klienta. Musiało dojść tutaj do przeoczenia, które zdecydowanie nie powinno było mieć miejsca. Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałą sytuację i jeszcze raz prosimy o kontakt z nami.
7 sie 2024
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy negatywną opinię. Z tego co widzimy w naszym systemie, zamówienie nie zostało odebrane w terminie, zatem nie widzimy podstaw do wystawiania tak słabej opinii. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wyjaśnienie tej sytuacji.
19 lip 2024
4 sie 2024

Jestem zadowolona z zakupu. Pistacje są bardzo smaczne, duże i nie za słone, w sam raz. Szczerze polecam, nigdy wcześniej nie jadłam tak pysznych pistacji. Poza tym są w bardzo dobrej cenie, zwłaszcza zestawy, które można kupić w większej ilości.
5 sie 2024
Zamówienie zostało zrealizowane w przeciągu dwóch dni. Wszystkie produkty naprawdę dobrej jakości, estetycznie zapakowane. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać z Waszego sklepu. Polecam.