Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1048) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1119)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

8 cze 2024
8 cze 2024
23 cze 2024
Dalej wprowadzacie w błąd (zgłaszałem już ten fakt przy poprzednim zamówieniu). Zachęcacie do zakupu za 149zł bo będzie darmowa dostawa. A potem okazuje się, że trzeba zapłacić 15zł za kuriera. To nie fair!
24 cze 2024
Bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy negatywną opinię. Na górze naszej strony internetowej widnieje komunikat "Darmowa dostawa do punktów odbioru Pocztex od 149 zł!", zatem nie jest to dostawa kurierska do domu, lecz we wskazany punkt. Nie rozumiemy, w którym miejscu mamy informację wprowadzającą w błąd. Bardzo prosimy o wiadomość, abyśmy mogli go skorygować.
19 cze 2024
Miałam problemy z InPostem, bo paczka została odesłana bez informacji, że dotarła już do paczkomatu. Jednak firma Promieni Słońca zadbała o to, żeby mimo odesłania paczka ponownie do mnie dotarła i stało się to w szybkim tempie, za co serdecznie dziękuję. To jest niespotykane w Polsce, że mimo winy innej firmy Promienie Slońca zadały o swoją klientkę. Serdecznie dziękuę.
2 wrz 2024
Miło nam czytać, że jest Pani zadowolona z podjętych przez nas działań. Czy moglibyśmy poznać powód odjęcia dwóch gwiazdek podczas wystawiania opinii, abyśmy mogli w przyszłości wykluczyć niezadowolenie klientów? Słonecznie pozdrawiamy
2 lip 2024
2 wrz 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Moglibyśmy poznać powód odjęcia dwóch gwiazdek, abyśmy mogli w przyszłości wykluczyć niezadowolenie klientów? Słonecznie pozdrawiamy
Kupuję batoniki „Promyczki” - są idealną przekąską dla całej rodziny. Odpowiada mi prosty, chociaż wcale nieoczywisty skład i wielkość batoników. Takich „słodyczy” nie kupi się w markecie, dlatego doceniam wartości odżywcze batoników. Polecam sklep i batoniki 😁
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz zarówno smak, jak i jakość naszych batoników. Miło nam czytać, że zajadacie się nimi całą rodzinką. Słonecznie pozdrawiamy!!
14 lis 2023

Znam te produkty z Żabki

Jestem bardzo zadowolony z zakupów, jeżeli zamówię rano, dostawa jest zawsze następnego dnia. Fajne produkty i bardzo konkurencyjne ceny.
20 lis 2023
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz zarówno nasze produkty, ceny, jak i szybkość wysyłki. Zawsze staramy się wybierać produkty jak najwyższej jakości i przed wprowadzeniem ich do sprzedaży, bardzo skrupulatnie je testujemy. Jeżeli chodzi o wysyłkę, sami lubimy jeżeli prywatne zamówienia docierają do nas w jak najkrótszym czasie, dlatego też w Promieniach Słońca staramy się pakować paczki jak najszybciej jest to możliwe. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
BD
2 lis 2023
Łatwość złożenia zamówienia, estetycznie zapakowany towar, szybka realizacja zamówienia, wspaniała obsługa kurierska.
16 lis 2023
Dziękujemy bardzo za tak miłą opinię. Cieszymy się, że złożenie zamówienia nie sprawiło Ci problemu. Każdą paczkę staramy się zapakować jak najlepiej potrafimy i dostarczyć ją w Twoje ręce jak najszybciej. Jeszcze raz dziękujemy za pozytywny odbiór Promieni Słońca i mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne Pozdrowienia!
Bardzo dobra jakość produktów i do tego ślicznie pakowane. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić (choć ze zrozumiałych względów to się zdarza) to często brakuje niektórych produktów w większej pojemności jak i samej dostępności np. oregano 1000g. Także mimo ślicznego i bardzo praktycznego pakowania, jest ono dosyć szorstkie w dotyku- nie jest przyjemne. Poza tym wszystko świetne! 😊
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Bardzo nam miło, że w tak przyjazny sposób przedstawione zostały aspekty, które powinniśmy wziąć pod uwagę i ewentualnie poprawić. Na pewno się temu przyjrzymy. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni pod względem jakości naszych produktów. Znaczy to dla nas bardzo wiele, gdyż wkładamy dużo serca w to, aby dostarczać naszym odbiorcom towary, które spełnią ich oczekiwania. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
To już moje kolejne zamówienie. Mam stałą listę produktów. Moje ulubione to płatki owsiane zwykłe, ciasteczka cieniutkie i bez cukru /świetna przekąska/, owoce suszone i w czekoladzie, kremy owocowe i szeroka gama dobrej jakości przypraw. Papierowe torebki strunowe pozwalają na łatwe korzystanie i wygodne przechowywanie produktów sypkich. To dodatkowy walor.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo cieszymy się, że masz tak dużą listę ulubionych produktów z naszego sklepu. Mamy nadzieję, że będziesz wracać do nas jeszcze nie raz. Słoneczne pozdrowienia!
24 maj 2024
Bardzo dobry kontakt z firmą, widać dbałość i szacunek dla klienta, schludnie zapakowana i dobrze zabezpieczona przesyłka z uroczym przesłaniem dla kuriera (pierwszy raz się spotkałam z taką formą przekazu-szacun).Na pewno to nie ostatnie moje zamówienie jak również będę z całego serca polecać zakupy w Promieniach Słońca. Pozdrawiam
Rewelacyjny sklep. Od dłuższego czasu robię zakupy w sklepie Promienie Słońca. Jak narazie nie zawiodłam się i jestem bardzo zadowolona. Produkty są świeże, orzechy chrupiące, estetycznie zapakowane i dostarczone w ekspresowym tempie. Polecam😊
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Jest to dla nas niezwykle cenne, ponieważ wkładamy dużo serca w to co robimy. Fajnie wiedzieć, że są osoby, które to doceniają. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
28 sty 2024
Zamawiałam pistacje i lepszych nie jadłam!! Jakościowe, nie oszukane, łatwe do rozłupania. Amen Ciasteczka owsiane bez cukru sztos! Dziś złożyłam kolejne zamówienie, testujemy dalej, polecam bardzo!
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że docenisz jakość naszych produktów. Przywiązujemy dużą uwagę do tego, aby asortyment, który posiadamy w sprzedaży był smaczny i zadowalał niejednego klienta. To miłe, że to zauważasz i to doceniasz. Słonecznie pozdrawiamy!
7 gru 2023

Godne polecenia miejsce z pysznościami

Nie mam uwag - jasna ekspozycja towarów, produkty, które w większości chciałoby się mieć u siebie, przyzwoity próg dla bezpłatnej dostawy. Plus świetne opakowanie i komunikacja ze sklepem.
12 gru 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
9 gru 2023
Oferta ze zdjęciem produktu i z opisem - bardzo pomocna, duży plus. Minusem jest brak wyszukiwarki produktu po nazwie - trzeba wyszukiwać w prezentowanym podglądzie.
12 gru 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Postaramy się popracować nad tym problemem. Słonecznie Pozdrawiamy!
31 maj 2024
Wizerunek! Bardzo mi się podobało: "Drogi kurierze..." To jest bardzo słodkie. I także "Smacznego Promyczku!". Opakowania na bakalie - świetnie! Super! Dziękuję
28 maj 2024

Kolejne udane zakupy

Błyskawiczna wysyłka, towar w 100% zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony do transportu. Kolejne bezproblemowe zakupy i na pewno jeszcze wrócę. Polecam! :-)