Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1048) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1119)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

PJ
Paweł J.
PIASECZNO
Polecam. Super produkty i szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nasze produkty przypadł do gustu oraz że jest Pan zadowolony z czasu realizacji zlecenia. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zamówienie w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
28 kwi 2024
Dostępność produktów jakość szybką wysylka
25 paź 2023
znakomity wybór asortymentu dla każdego
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz szerokość naszego asortymentu. Staramy się, aby w naszym magazynie pojawiały się produkty wysokiej jakości i w różnych wariantach. Pozdrawiamy Słonecznie!!☀️
Bardzo dobre produkty godne polecenia
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️
17 lis 2023
Super kontakt, Dobrej jakości towar
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo mocno przykuwamy uwagę do jakości obsługi klienta i każdy problem staramy się wspólnie i jak najszybciej rozwiązać. Jeżeli chodzi o towar dostępny na naszej stronie, to zawsze przed wprowadzeniem nowości do sprzedaży, skrupulatnie testujemy i sprawdzamy jakość produktów, aby spełniała oczekiwania zarówno nasze, jak i naszych klientów. Słonecznie pozdrawiamy!☀️
7 lis 2023
towar pierwsza klasa, oby tak dalej
20 lis 2023
Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i docenienie produktów, które sprzedajemy. Mamy nadzieję, że wróci Pani do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie Pozdrawiamy!☀️
4 lis 2023
Moim zdaniem jest dobrze
20 lis 2023
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słoneczne Pozdrowienia!☀️
24 maj 2024
Już od dawna kupuję i jestem zadowolona, produkty b.dobre, nie przesuszone. Nic bym nie zmieniała
IS
Iwona S.
Warszawa (Mokotów)
26 sty 2024
Dobre jakościowo produkty, czyste, świetne strunowe opakowania. Szybka dostawa. Dziękuję, polecam
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Bardzo nam miło, że docenia Pani jakość naszych usług. Wkładamy wiele serca w każdy aspekt naszej działalności i ogromnie doceniamy to, że zostało to zauważone. Słonecznie pozdrawiamy!
6 maj 2024

Zakup orzechów i ziaren.

Przesyłka dostarczona ekspreso. Zakupione produkty bardzo dobrej jakości. Polecam gorąco zakupy.
Szybka realizacja zamówienia oraz towar który został zamówiony był przepyszny ☺️ polecam w 100%
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że zasmakowały Ci nasze produkty, a także z tego powodu, że doceniasz szybkość realizacji zamówienia z naszego sklepu. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
7 maj 2024

Morwa biała

Bardzo dobra jakość i estetyczne opakowanie sprzedawanego produktu oraz próbka innego produktu.
Wspaniałe panie które udzielają informacji, bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupu.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa na temat naszych dziewczyn z działu obsługi klienta. Cieszymy się, że ich praca została doceniona. Słonecznie pozdrawiamy!
31 maj 2024

Pyszności

Szybka wysyłka, praktyczne i estetyczne opakowanie z zamknięciem zip, wyśmienita zawartość.
Super sklep. Towar najwyższej jakości. Ekspresowa dostawa. Bardzo dobry kontakt z klientem.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie miło nam czytać, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Przy wyborze asortymentu do naszego sklepu zawsze zwracamy jak największą uwagę na jakość produktów, aby zadowoliły one niejednego klienta. Bardzo nam zależy również na tym, aby wszelkie problemy były rozwiązywane szybko i w przyjazny sposób. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!
13 maj 2024
Świetny sklep, odkryty niedawno, to już kolejny zakup, jestem bardzo zadowolona, Polecam 👍
27 maj 2024
bardzo polecam. To już mój kolejny zakup i będę wracać. Świetna jakość. Przystępna cen.
Szeroki wybór dobrych jakościowo produktów, profesjonalna i miła obsługa. Dziękuję :)
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Miło nam czytać, że doceniasz szerokość naszego asortymentu, a także jakość produktów. Wkładamy w prowadzenie Promieni Słońca całe nasze serducho. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
29 maj 2024
Dobre ceny, jak na razie terminy z ok.rok ważności 3-dniowy termin wysyłki, jest ok 😏
Szybkość realizacji jest b.dobra , produkty wysokiej jakość /Moje/ ogólnie jest o’k .
31 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo cieszymy się, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie Pozdrawiamy