Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1041) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1067)

19 lip 2024
Robimy spore zakupy w promieniach od ponad pół roku, co miesiąc. Korzystaliśmy z usług wielu podobnych firm, ale to dopiero tu jesteśmy w pełni zadowoleni. Super jakość, przystępne ceny, szybki czas realizacji zamówień. Zostałam samozwańczym przedstawicielem handlowym firmy i zachęcam do zakupów znajomych i rodzinę 😅. Część rzeczywiście z powodzeniem i zadowoleniem korzysta 😊. Super pomysłem są "okienka" w opakowaniach - łatwiej o kontrolę stanu bakalii itd. Duży plus za honorowanie karty dużej rodziny. Przy gromadce dzieci i ilości przejadanych orzechów, każdy upust robi pozytywną różnicę 😊.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

9 gru 2023
Oferta ze zdjęciem produktu i z opisem - bardzo pomocna, duży plus. Minusem jest brak wyszukiwarki produktu po nazwie - trzeba wyszukiwać w prezentowanym podglądzie.
12 gru 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Postaramy się popracować nad tym problemem. Słonecznie Pozdrawiamy!
28 maj 2024

Kolejne udane zakupy

Błyskawiczna wysyłka, towar w 100% zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony do transportu. Kolejne bezproblemowe zakupy i na pewno jeszcze wrócę. Polecam! :-)
9 lut 2024
Czytelna i dobrze działająca strona,ogromna różnorodność produktów w dobrych cenach,bardzo sprawna i szybka dostawa paczki,dobrze opakowane produkty
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za opinię. Jest nam niezwykle miło czytać, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Do każdego aspektu działalności naszego sklepu przykładamy dużą uwagę, aby niejeden klient był zadowolony z naszych usług. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy!

Dobry sklep

Szybko, sprawnie, dobra jakość produktów, miałem lekkie obawy ale zupełnie niesłusznie. Z czystym sumieniem mogę polecić promienie słońca :).
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Ogromnie cieszy nas fakt, że zostaliśmy docenieni zarówno pod kątem szybkości realizacji zamówień, jak i jakości produktów. Jest to niezwykle miłe, że chcesz nas polecać dalej. Mamy zatem nadzieję, że nie były to ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☺️☀️
31 sty 2024
Polecam zakupy, duży wybór bakalii, orzechów, wszystko świeże, dokładny opis produktów i przede wszystkim bardzo dobre ceny i szybka wysyłka
6 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że zasmakowały Ci nasze produkty. Miło nam również, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Jest to dla nas niezwykle cenne, ponieważ wkładamy dużo zaangażowania w to co robimy. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy!
Wszystko ok - począwszy od strony, gdzie szybko i łatwo można znaleźć potrzebny produkt, poprzez info o etapach zamówienia i szybką dostawę.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Niezmiernie miło nam czytać, że jest Pani zadowolona z tak wielu aspektów działania naszego sklepu. Mamy zatem nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
Asortyment, prędkość realizacji i sposób zapakowania produktów (ujednolicona szata graficzna i atrakcyjne opakowanie) na duży plus
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. To wspaniała wiadomość. Ogromnie miło nam czytać, że zostaliśmy docenieni pod tak wieloma względami. W każdy aspekt naszej działalności wkładamy dużo zaangażowania. Cieszymy się, że zostało to docenione. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
26 sty 2024
Jak na kuriera poczty polskiej to super szybka dostawa. Opakowania są tak ładne że bez problemu można dać komuś na prezent
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że pozytywnie się Pani zaskoczyła. Słonecznie pozdrawiamy!
29 sie 2024

Pistacje

Świetny produkt Rodzina i Ja jestem zadowolony. Jedną paczkę pistacji dałem Ojcu i Mamie cieszyli się z takiego upominku.

Pistacje

To kolejne zakupy w Państwa sklepie, produkty są dobre jakościowo, cena przestępna, transakcja błyskawiczna:) Dziękuję
Produkty zamówione są bardzo dobre . Zgodne z opisem. Kontakt telefoniczny bez problemu jak również informacja 👍.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Ogromnie miło nam czytać, że produkty zasmakowały, a także, że kontakt z naszą obsługą klienta był satysfakcjonujący i owocny. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
3 lut 2024

Darmowa dostawa

Jeszcze nie mogę ocenić zakupów, ale chyba powinnam mieć darmową dostawę, bo mam więcej zakupów niż niż 99 zł!
6 lut 2024
Dziękujemy za opinię. Niestety próg darmowej wysyłki uległ zmianie i aktualnie, aby otrzymać ją za darmo, należy zrobić zakupić produkty o wartości 149zł. Słonecznie pozdrawiamy!
Super jakość i gwarantuje Najlepsza cena Opakowane bardzo pozytywnie Dziękuję że jesteście i pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że doceniasz nas pod tak wieloma względami. Zawsze staramy się dostarczać produkty jak najwyższej jakości, a gdy tylko występuje jakiś problem, rozwiązywać go jak najszybciej, aby nie zawieść naszych klientów. Miło nam również czytać, że cena produktów jest dla Ciebie odpowiednia, a także nasze opakowania przypadły Ci do gustu. Mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Słonecznie pozdrawiamy
super kontakt... ocena towaru jak przyślą.... jakkolwiek zawsze były dobre produkty i dobrze zabezpieczone
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Słonecznie pozdrawiamy!

Jest to mój pierwszy zakup w tym sklepie zakup

Jest to mój zakup w tym sklepie zakup, pełne zadowolenie będę mogła wyrazić po zrealizowaniu zamówienia
20 cze 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że z produktami wszystko w porządku i to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy☀️
Zamawiam w Promieniach Słońca już od dłuższego czasu i za każdym razem jestem bardzo zadowolona Zuzanna
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię i za zaufanie, którym nas darzysz. Bardzo miło nam to czytać. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów. Słonecznie pozdrawiamy!!
8 sty 2024
Jakość produktów bardzo dobra ale gdyby tak dorzucić do większych zakupów jakiś gratis byłoby super 😊
9 sty 2024
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się bardzo, że doceniasz jakoś naszych produktów. Weźmiemy Twoją sugestię pod uwagę. Słonecznie Pozdrawiamy!!
28 maj 2024
Bardzo ładnie zapakowane produkty. Wszystko zgodne z opisem. Towar zamówiony jest idealny na podróż.
30 wrz 2023

Szybka wysyłka, produkty dobrej jakości

Produkty dobrze zapakowane. Paczka dotarła bardzo szybko. Produkty pierwsza klasa. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze staramy się, aby do naszego magazynu trafiały produkty wysokiej jakości, a paczuszki wysyłane były jak najszybciej to możliwe. Gdy pojawia się jakiś problem, śmiało zapraszamy do kontaktu i wspólnie go rozwiązujemy. Jeszcze raz dziękujemy za tak miły komentarz i mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Promienne Pozdrowienia!☀️
2 paź 2023

Polecam zakupy w Promieniach Słońca

Zakupione produkty bardzo dobrej jakości i szybka przesyłka. Po raz kolejny udane zakupy.
30 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze staramy się, aby do naszego magazynu trafiały produkty wysokiej jakości, a paczuszki wysyłane były jak najszybciej to możliwe. Jeszcze raz dziękujemy za tak miły komentarz i mamy nadzieję, że wrócisz do zakupów w naszym sklepie jeszcze nie raz. Promienne Pozdrowienia!☀️