Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (1055) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1062)

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

30 sie 2024
Już kolejny raz zamawiałam u Państwa produkty. Jak zwykle dostawa była szybka i bezproblemowa. Tym razem "załapałam się" także na darmowa dostawę. Podoba mi się szeroki wachlarz produktów oferowanych w sklepie. Minusem dla mnie jest tylko wysokość kwoty, jaka należy wydać, aby móc korzystać z darmowej wysyłki(:. Ogólnie- jest bardzo dobrze:)
8 wrz 2024
Szczerze zamówiłam dużo produktów, gdyż chciałam wiedzieć czy wszystko jest dobre. Główne rzeczy moje to: pistacje, morele, żurawina, płatki kukurydziane, granola, brzoskwinie. Wszystko jest w smaku rewelacyjne. Przesyłka jest dobrze zabezpieczona. Czas oczekiwanie krótki. Naprawdę polecam. Wszystko na 10 pkt
13 wrz 2024
Dziękuję za ekspresowe dostarczenie zamówienia z pysznościami, jakie lubię. A do tego opakowane w złotą energię i okraszone słowami, które pieszczą mi umysł. To dlatego chcę Promieni Słońca w kuchennych szafkach i na stole coraz więcej. Polecam z całego serducha.

od PROMYCZKA - babci Basi

Dziękuję za szybkie zrealizowanie mojego zamówienia. Bakaliami poczęstowałam swoje wnuczki i dzieci. Rodzynki, morele, daktyle i śliwki w kakaowej otoczce wszystkim bardzo smakowały. Dziękuję też za miły gratis, który znalazłam w przesyłce
30 sie 2024
Pierwszy raz kupiłem fistaszki i jestem pod wrażeniem jakości, szczerze? Tak dobrych nigdy nie jadłem, kończę te kilogramową paczkę i zamawiam kolejne. Pozdrawiam
4 wrz 2024
Pyszne orzechy,duży wybór produktów,jedyny minus to długi czas wysyłki ale super kontakt z obsługą klienta, prawie od razu dostałam odpowiedź na maila.
1 wrz 2024

Zdrowe przekąski

Duży wybór zdrowych przekąsek. Krem pistacjowy jest taki SUPER, że na zdjęciu jest już tylko na dnie słoika 😉 Dla mnie mogłoby być mniej soli w bobie.
29 sie 2024

Pistacje

Świetny produkt Rodzina i Ja jestem zadowolony. Jedną paczkę pistacji dałem Ojcu i Mamie cieszyli się z takiego upominku.
4 wrz 2024
Solidny dostawca, zamówione produkty starannie zapakowane. Smaczne i bardzo dobrej jakości. Polecam.

Wszystkie produkty, które zakupiłam są smaczne, estetycznie i szczelnie zapakowane. Polecam
WK
Wanda K.
Sosnowiec
Błyskawiczna realizacja zamówienia, asortyment wysokiej jakości. Szczerze polecam zakupy
5 wrz 2024

Wracam po więcej :D

Szybka realizacja, pyszne produkty. Zdecydowanie polecam i wracam po więcej :D
AB
Alicja B.
Częstochowa
Wszystko w porządku, szybkie tempo działania. Dziękuję, będę korzystać.
Bardzo szybka realizacja, świetna jakość produktów. Polecam serdecznie
11 wrz 2024

Pozytywna

Mój pierwszy zakup ale nie ostatni. Wszystko na czas zgodnie z opisem.
2 wrz 2024
Produkty pierwszej jakości.Szybka wysyłka.Serdecznie polecam.
13 wrz 2024
Bardzo dobre produkty, szybka dostawa, atrakcyjne ceny.
29 sie 2024
Szybka dostawa, produkty świeże, opakowania bez zarzutu.
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa, dziękuję bardzo
14 wrz 2024
Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam produkty.