szpilkiwsypialni.pl- Logo - Opinie

szpilkiwsypialni.pl

Opinie (127) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (273)

Opinie nt. sklepu szpilkiwsypialni.pl

1 cze 2024
Szybko i dobrze. A i miłe zaskoczenie gratisem. Nic wielkiego ale... :)
18 cze 2024
5 cze 2024
28 maj 2024
28 maj 2024
24 maj 2024
Jestem bardzo zadowolony. Super szybko dostałem paczkę, obsługa miła i pomocna, a wybór zabawek duży i ciekawy. Na pewno jeszcze tu wrócę po więcej zakupów. Polecam ten sklep każdemu!
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie! Cieszymy się, że nasza oferta i obsługa spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
14 maj 2024
Zakupy w szpilkiwsypialni.pl to czysta przyjemność! Szybka dostawa, miła obsługa i świetna jakość produktów. Na pewno wrócę na kolejne zakupy. Polecam!
17 maj 2024
To moje kolejne zakupy w szpilki w sypialni. Jak zawsze jestem bardzo zadowolony. Super obsługa i expresowa realizacja zamówienia. Polecam
24 mar 2024
Błyskawiczna wysyłka, dyskretna, niewzbudzająca podejrzeń przesyłka. Perfekcja w każdym calu, jeśli chodzi o obsługę klienta.
19 maj 2024
Szybka wysyłka i bezproblemowy zakup na stronie. Dodatkowo przesyłka zapakowana subtelnie, za co dodatkowy plus
9 mar 2024

Rewelacja

Prezent był ładnie zapakowany, paczka została dostarczona w terminie a samo urządzenie daje bardzo dużo rozkoszy
Odpowiedź ze sklepu szpilkiwsypialni.pl
10 mar 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zarówno opakowanie prezentu, termin dostawy, jak i jakość urządzenia spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie do szpilkiwsypialni.pl!