EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1380) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5654)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

23 cze 2024
5 lip 2024
Jakość dostarczonego produktu nie odpowiada produktowi oferowamu przez firmę.
8 lip 2024
Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanej wodoszczelnej masy. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony z zakupionego produktu oraz realizacji zamówienia. Zakupiony przez Pana produkt cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów, dlatego jesteśmy bardzo zaniepokojeni informacjami od Pana. Czy możemy prosić o więcej szczegółów dotyczących doręczonego produktu? Skontaktowaliśmy się z Panem drogą mailową, aby lepiej zrozumieć sytuację. będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
12 lip 2024
Przysłać zamówiony produkt
12 lip 2024
Szanowna Pani, dziękuję za przesłaną opinię odnośnie przebiegu transakcji. Uprzejmie informujemy, że zakupiony przez Panią produkt został zakupiony w przedsprzedaży, co oznacza, że czekamy na jego dostawę na nasz magazyn. Dostawa zamówionej torby została zaplanowana na 5-08. W przypadku jakichkolwiek pytań nasz Dział Obsługi Klienta jest do Pani dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
19 lip 2024
22 lip 2024
Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią dotyczącą zakupów w naszym sklepie. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z przebiegu transakcji oraz otrzymanych produktów. Zgodnie z mailowymi ustaleniami zostały zwrócone zapłacone środki. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
26 maj 2024
Szybkie i sprawne zamówienie w sklepie internetowym EDAXO, bardzo dobre ceny dla klienta, które są dobrej jakości zamówionego towaru. To samo dotyczy firmy kurierskiej, jestem zadowolony, polecam.
15 cze 2024
Wózek kuchenny ładnie się prezentuje, chociaż jest bardzo delikatny. Jeden z elementów drewnianych koszy - uchwyt - pęknięty, niestety. ;-(
3 cze 2024
solidny produkt, super się prezentuje na stole z pieczywem lub owocami. Świetna cena i dobra jakość produkty
6 cze 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo dobre wykonanie, kolor pasujący do moich mebli. Super! Polecam
27 maj 2024

Stabilna podstawa

Szybka dostawa, świetna i bardzo stabilna podstawa do dużego parasola, bardzo łatwy montaż. Polecam
21 cze 2024
Szybka dostawa, towar dobrej jakości. Zakup siedziska-kosza na bieliznę był dobrym wyborem.
21 cze 2024
Jestem zadowolony z produktu i szybkości dostawy. Informacja o przesyłce była kompletna .
19 cze 2024
Szybka dostawa, dokładnie zapakowana paczka, towar jakościowo bardzo dobry, polecam
30 maj 2024
Wspaniałe wykonany kwietnik , ładne kolory , łatwy w montażu, gorąco polecam.
26 maj 2024
Na uwagę zasługuje dobra jakość maty oraz szybki termin realizacji zamówienia.
12 cze 2024
Szybka dostawa. Pokrowiec zgodny z opisem. Zakładanie na deskę bez problemu.
24 maj 2024

Produkt ładny.

Produkt (donice) bardzo ładny. Polecam. Przesyłka szybka i bezproblemowa.
8 cze 2024
ciekawe oferty - tylko jedna mala potyczka - nie dzwoniący czasomierz
10 cze 2024
Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie naszego sklepu oraz zakupionego minutnika. Jest ona dla nas bardzo istotna. Przykro nam, że dostarczony do Pana produkt nie działa. Skontaktowaliśmy się z Panem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby znaleźć satysfakcjonujące dla Pana rozwiązanie. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
30 maj 2024
Bardzo elastyczni - przyspieszyli dostawę Produkt b dobry
29 maj 2024
Bardzo jestem zadowolona z zakupów. Firma godna zaufania.
SW
Stan W.
Świerklaniec
29 maj 2024
Jakość zakupionych kompostowników i szybkość dostawy 👍