EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1380) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5654)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

25 maj 2024
24 maj 2024
24 maj 2024
19 cze 2024
niestety, jedna ramka dotarła zepsuta a w jednym obrazku potłuczone szkło..
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
19 cze 2024
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanej ramki. Jest nam bardzo przykro, że produkt dotarł uszkodzony. u. Rozumiemy Pani rozczarowanie i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
3 cze 2024
Nadal nie ma naszego zamówienia, a mija już miesiąc.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
4 cze 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy, że podzielili się Państwo opinią na temat przebiegu transakcji. Zakupiona przez Państwa szafka została zamówiona w ofercie przedsprzedażowej, planowany termin jej dostawy na nasz magazyn to 3 czerwca. Informacja ta była zawarta na stronie w chwili składania zamówienia Przesyła z zamówionym produktem została dziś doręczona do Państwa. W przypadku pytań nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl