EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1380) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5654)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

5 cze 2024
Moja reklamacja nie została rozpatrzona wogole
6 cze 2024
Szanowna Pani, serdecznie dziękuję za podzielenie się uwagami odnośnie przebiegu zgłoszone reklamacji. Bardzo nam przykro, że doświadczenie z naszymi usługami nie spełniło Pani oczekiwań, za co pragniemy wyrazić nasze najszczersze przeprosiny. Pragnę poinformować, że proces zwrotu środków został już zainicjowany. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub sugestie, prosimy o kontakt z Naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
1 cze 2024
Niestety "trolley" ma bardzo trudny montaż :((
3 cze 2024
Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie otrzymanego regału łazienkowego. Jest nam bardzo przykro, że montaż produktu był utrudniony. Skontaktowaliśmy się z Państwem drogą mailową, aby lepiej zrozumieć sytuację. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
19 cze 2024
czekam na towar
20 cze 2024
Szanowna Pani, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Uprzejmie informuję, że opóźnienie w dostawie wyniknęło z błędnie wskazanego numeru telefonu w trakcie składania zamówienia. Nasz pracownik próbował się z Panią skontaktować kilkukrotnie. Obecnie numer telefonu został zaktualizowany. Dostawa zakupionych poduszek jest zaplanowana na jutro. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
27 maj 2024
pACZKI NIE MA
27 maj 2024
Szanowny Panie, dziękujemy za przesłanie opinii na temat zamówienia. Bardzo nam przykro, że w dalszym ciągu nie otrzymał Pan przesyłki; ze swojej strony wysłaliśmy zamówienie w deklarowanym terminie, zaraz po zaksięgowaniu płatności przelewem tradycyjnym. W związku z brakiem doręczenia, podjęliśmy interwencję w oddziale DPD. O postępach zgłoszenia będziemy informować Pana na bieżąco. Przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją. Pozdrawiamy, Edaxo

Super zakupy! Polecam🫶🏻

3 sty 2024

Moje zamówienie dotarło uszkodzone.

Moje zamówienie dotarło uszkodzone, jednakże sklep zaproponował dogodne rozwiązanie dla mnie jako klienta. Obsługa miła i pomocna, a przede wszystkim szybko się kontaktują po zgłoszeniu problemu. Klienci powinni być świadomi, że za stłuczenie towaru może być odpowiedzialna firma kurierska i sklepy niestety na tym cierpią. Polecam sklep internetowy Emako mimo niedogodności przy moim zamówieniu.
26 sty 2024
Szanowna Pani, cieszymy się, że pomimo początkowych trudności związanych z uszkodzeniem zamówienia, proponowane przez nas rozwiązanie okazało się dla Pani satysfakcjonujące. Jesteśmy wdzięczni za Pani zrozumienie odnośnie niezależnych od nas sytuacji, które mogą wynikać z działania transportowych. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie powitać Panią w naszym sklepie internetowym. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy pamiętać, że pozostajemy do Pani dyspozycji. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
8 gru 2023

Rewelacja

Pierwszy raz zamówiłam z Państwa strony produkty. Jestem bardzo zadowolona z obsługi zarówno jeżeli chodzi o szybkość nadania paczki jak również z obsługi klienta przez telefon oraz system mailowy. Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Jestem pełna podziwu funkcjonowania Waszej firmy. Serdecznie pozdrawiam cały zespół EMAKO. Renata
20 sty 2024
Co szczególnie mi się podobało? W sumie jest sporo takich produktów... tym razem wybrałam 3 produkty. Młynek do kawy ręczny w premium, wyciskarkę do owoców 4 in 1 i moździerz z tłuczkiem z bambusa... co można zrobić lepiej? Przesyłka pocztowa. Dodać do niej płatność przy odbiorze... myślę że powinny być wszystkie możliwości dostawy i opłaty... ale jest dobrze. :)
BF
Bożena F.

EMAKO nie tylko od święta

Jestem bardzo zadowolona z wszystkich produktów ,w szczególności polecam pięcioramienny świecznik srebrny ,elegancki i pasujący no każdego pomieszczenia zarówno w stylu eleganckim,rustykalnym czy nowoczesnym.Szbkosc realizacji zamówienia błyskawiczna !!Brawo szczególnie w trudnym czasie przedświątecznym 👍👏.Pozdroienia .Bozena Frączek
Jestem zadowolona zarówno z zakupu, jak i z kontaktu ze sklepem. Cały proces - od zamówienia do otrzymania przebigł bardzo sprawnie i szybko, bez zbędnej zwłoki, w zapowiedzianym terminie. To nie pierwszy mój zakup w Edaxo i nie mam żadnych zarzutów. A zakupione przedmioty spełniły moje oczekiwania.
26 wrz 2023

Szczególnie podobało mi się…Szczególnie podobało mi się zaopiekowanie przez Panią mojej sprawy, była bardzo miła , konkretna pomocna i fachowo załatwiła mój problem. teraz czekam na finalne zakończenie. Pierwszy raz spotykam się z taką uczciwą Firmą, a c

Szczególnie podobało mi się zaopiekowanie przez Panią mojej sprawy, była bardzo miła , konkretna pomocna i fachowo załatwiła mój problem. teraz czekam na finalne zakończenie. Pierwszy raz spotykam się z taką uczciwą Firmą, a często kupuję przez internet. Dziękuję.
Świetny młynek do kawy - bardzo prosty w obsłudze i łatwy w transporcie - mogę zabrać go praktycznie wszędzie, nawet w podróż. Lampa w kształcie gwiazdy jest natomiast przepiękna i wprowadza świąteczny klimat. Magią świąt widoczna z drugiego końca ulicy :)
13 gru 2023
Bardzo dobrze opisane jak złożyć i oznakowana każda część. Jeszcze się nie spotkałam z taką dokładnością. Łatwość złożenia ,a efekt ,po łatwym złożeniu ,aż usiadłam na siedzisku szafki na buty i jest śliczna. Tylko podziwiać. Bardzo polecam.
2 lis 2023

Wszystko ok.

Wszystko pięknie ,sprawnie i obsługa ,i wysyłka,tylko coś trzeba wymyśleć z pakowaniem tego lustra słoneczka,bo jeden promień był pęknięty. Nie odsyłałam,tylko skleiliśmy to.Tak poza tym to obsługa bez zarzutu.
Wszystko w porządku, szybka dostawa, szkoda tylko, że nie ma możliwości odebrania osobiście zamówienia. Mieszkam w tym samym mieście, gdzie jest siedziba firmy, ale i tak musiałam zapłacić za dostawę.
11 lis 2023
I highly recommend this website!!! The 2 products that I ordered were received ontime, were in excellemy condition, and were found to be exactly as described on The website. I couldn’t be happier!!
23 lis 2023
Produkty od EMAKO były rewelacyjnie zapakowane, z ogromną dbałością o każdy szczegół. Kultura obsługi na najwyższym poziomie. Zakupione produkty także na 5+. Na pewno wrócę do tego sprzedawcy.
Po dostarczeniu produktu musiałam złożyć reklamację. Firma emako bardzo szybko ją rozpatrzyła i po kilku dniach miałam już nowy produkt. Daję pięć gwiazdek bo mimo wszystko jestem zadowolona.
14 lis 2023
Jestem b.zadowolona z produktów otrzymanych z EMAKO ( kwietniki na balkon), spełniły moje oczekiwania co do jakości, przydatności i estetyki , obsługa i realizacja zamówienia bez zarzutu.
Zamówiony towar otrzymałam w bardzo krótkim terminie, taki jakiego oczekiwałam, no i baaardzo dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem w czasie transportu, polecam zakupy w tym sklepie R.S.