EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1377) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5654)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

30 kwi 2024
Jestem zadowolona z zakupów w Waszym sklepie i dlatego często tam wracam. Szczerze polecam.
Bardzo szybka dostawa zamówionych produktów i takie jak na zdjęciach widać że solidna firma
10 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona z realizacji mojego zamówienia. Szybko i bez problemów. Pozdrawiam
Lamka nocna na trójnogu z beżowym abażurem wspaniała, stwarza przytulny , ciepły klimacik.
20 lis 2023
Wyjątkowo szybka realizacja. Produkty dobrej jakości, wszystko zgodnie z opisem. Polecam !!
8 lis 2023
Piękna lampa kupiona w promocji. Skrupulatnie zapakowany abażur:) Jakość na dobrą czwórkę.
Zamówione na prezent. Przyjechało dzień później i to w dodatku w sobotę. Jesteście super!
1 sty 2024
Taboret przyszedł w takim stanie jaki był na ilustracji. Bardzo polecam, wykonanie dobre.
17 lis 2023
Bardzonpodoba mi się konsola jednak na blacie jest skaza która jest niestety widoczna
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
8 gru 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową w celu uzyskania więcej szczegółów. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy, Emako.pl
Zamówienie szybko zrealizowane. Przedmioty solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem.
27 sty 2024
Kolejny zakup w tym sklepie udany. Szybko, sprawnie . Jakość zakupionych rzeczy dobra
Serdecznie polecam tego sprzedawcę. Wysoka jakość obsługi Klienta! Poziom europejski!
Swietny domek na stabilnym stelażu. Wnusia zadowolona a to najważniejsze. Polecam!!!
NO
Nowa Nadzieja O.
Janowice Wielkie
2 mar 2024
Wszystko ok. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo Dorze produkty zapakowane. Brawo.
Polecam:) Produkt, jakość obsługi, szybkość realizacji zamówienia - BEZ ZASTRZEŻEŃ😉
13 sty 2024
Bardzo szybką dostawą. Ozdoby pieknie się prezentują na ścianie pokoju w stylu boho.
18 maj 2024
Szybka dostawa,świetny kontakt ze sprzedającym. Produkt zgodny z opisem :) polecam
23 gru 2023
Wszystko super, szybka wysyłka, dobrze zapakowana paczka, towar zgodny z opisem :)
DS
Danuta S.
Świdnica
Duży wybór towarów, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych. Fajna jakość.
Polecam sklep Emako, bardzo szybka wysyłka produktów oraz przetwarzanie zwrotów.