EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1371) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5661)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

18 lis 2023
Szkatułka przyszła lekko przygnieciona i w środku widać parę mankamentów wykończeniowych.Zastanawiam się nad zwrotem towaru,ponieważ to miał być prezent.
21 lis 2023
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Pozdrawiamy, Emako.pl
28 sty 2024

Zakup to porażka

Dzień dobry, Przesłany korkociąg kompletnie nie działa, to jest żart. Nigdy więcej. Zaraz składam reklamacje i zdecydowanie odradzam zakupu. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Uprzejmie informujemy, iż wciąż oczekujemy wiadomości zwrotnej w sprawie reklamacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy, Emako.pl
5 lis 2023
Firma pobiera opłatę za produkty których nie ma na stanie. Po tygodniu proponuje możliwość zamówienia produktu z hurtowni w przeciągu 3-4tyg
17 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy, Emako.pl

Firma ma "problemy techniczne" i nie zwraca pieniędzy

Firma ma "problemy techniczne". O zwrot pieniędzy za odesłany towar trzeba się upominać samemu. Towar odsyłany na koszt klienta. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani Karolino, dziękujemy za udzieleni opinii na temat zamówienia. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, które napotkała Pani w związku z zaistniałymi problemami technicznymi związanymi z procesem zwrotu. Rozumiemy, że sytuacja ta mogła być dla Pani bardzo niekomfortowa. Chcielibyśmy zapewnić, że zaraz po zgłoszeniu problemu podjęliśmy natychmiastowe działania i zleciliśmy zwrot należności na Pani konto. Jesteśmy wdzięczni za Pani cierpliwość i zrozumienie. Zapewniamy, że pracujemy nad poprawą naszych procesów, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji. Z wyrazami szacunku, Emako.pl
23 kwi 2024

Nie polecam

Jedyny plus to taki, że kieliszki przyszły dobrze zapakowane, ale na dosłownie każdym z nich są rysy i odpryski. Nie polecam.
15 paź 2023
Paczka jeszcze nie dotarla a bulo zapewnienie ze wtorek lub sroda bedzie tj.10.10 lub 11.10 nietety zawiodlam sie i to bardzo
20 paź 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży i wysłane zgodnie z zapowiedzianym terminem dostawy. Pozdrawiamy, Emako
14 lis 2023
Niestety mebel okazał się być niezgodny z wymiarem. Miał mieć 40 cm jest 35,5 to spora różnica przy taka małym meblu
21 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia w naszym sklepie. Jednocześnie, chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogłyby wyniknąć w związku z naszym produktem. Zgłosiliśmy już prośbę o poprawę danych do odpowiedniego Działu. Skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu omówienia szczegółów rozwiązania zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
27 sie 2024
Witam.Zamówiłam 2 torby termiczne.Jednej nie można otworzyć nie ma końcówki do otwierania,jest zamknięta na stałe.
28 sie 2024
Szanowna Pani, bardzo dziękuję za przesłanie opinii dotyczącej otrzymanych toreb termicznych. Serdecznie przepraszamy, że produkty okazały się być wadliwe. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
IK
Irena K.
Głubczyce
19 paź 2023
Zamówienie złożone 11.10.2023r. i do dzisiaj nie ma informacji kiedy będzie, więc trudno mi wystawić opinię.
20 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż zamówienie zostało złożone w przedsprzedaży. Produkt został już wysłany. Pozdrawiamy, Emako
MB
1 maj 2024

niestety dostałam towar w innym kolorze…

niestety dostałam towar w innym kolorze niż zamówiłam. czekam na waszą odpowiedż na reklamację.
2 maj 2024
Szanowna Pani, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie poduszek na krzesło. Bardzo mi przykro, że otrzymane towary okazały się być niezgodne z opisem na stronie. Staramy się, aby specyfikacja produktów była rzetelna. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową, gdyż zależy nam na wyjaśnieniu oraz rekompensacie zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
3 lis 2023
Niestety towar przyszedł nie kompletny czekam na wymianę lub dosłanie brakujacych elementów
7 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za przesłaną opinię. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż skontaktowaliśmy się z Panią droga mailową z prośbą o udzielenie szczegółów odnośnie otrzymanego towaru. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
8 lis 2023
bardzo słaba jakosc produktu do tego system do odsyłania zwrotu praktycznie nie działa
9 lis 2023
Towar powystawowy. Informacja na pudełku porysowane. Na aukcji nie podane informacje
17 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami oceną odnośnie zakupionego produktu. Jest nam bardzo przykro, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową z prośbą o udzielenie szczegółowych informacji. Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź. Dany produkt jest naszym bestsellerem i do tej pory nie spotkaliśmy się z negatywnym zgłoszeniem. Jeżeli z zamówieniem wystąpiły jakiekolwiek problemy, służymy pomocą. Pozdrawiamy, Emako.pl
11 lis 2023
Kurier zaznaczył,że był i nikogo nie zastał. Byłam w domu. Przesyłka nie dotarła.
17 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie realizacji zamówienia. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu wyjaśnienia sprawy. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Serdecznie pozdrawiamy, Emako.pl
23 paź 2023
po złożeniu zamówienia i opłaceniu brak jakiejkolwiek reakcji ze strony sklepu
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Dzień dobry, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Uprzejmie informuję, że jeden z zamówionych przez Pana produktów został zakupiony w przedsprzedaży, tzn. że oczekujemy na jego dostawę. Taka informacja znajdowała się także na stronie w trakcie składania zamówienia. Obecnie zostały do Pana doręczone dostępne produkty, zaś ściągaczka, na której dostawę czekamy będzie dostarczona po 2-11. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl
16 paź 2023
Bardzo sprawna obsługa, szybkość informowania. Na minus-jakosc produktów...
25 paź 2023
Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Pani opinii na temat zakupionego produktu. Przykro nam słyszeć, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Wysłaliśmy Pani wiadomość e-mail z prośbą o dodatkowe informacje. Mimo że dotychczasowy odbiór tego produktu był bardzo pozytywny, jesteśmy tutaj, aby pomóc i rozwiązać każdy problem, który mógł pojawić z Pani zakupem. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Z wyrazami szacunku, Emako.pl
20 maj 2024
Chińskie doniczki które rozkleiły się zaraz po przesadzeniu kwiatów dramat
22 maj 2024
Dzień dobry, dziękuję za podzielenie się opinią dotyczącą otrzymanych doniczek. Jest nam bardzo przykro, że okazały się wadliwe. Produkty oferowane w naszym sklepie, mimo tego, że są produkowane w Chinach, posiadają stosowne certyfikaty. Wysłaliśmy Pani wiadomość z prośbą o dodatkowe informacje, gdyż dotychczas nie otrzymaliśmy podobnego zgłoszenia. Pozostajemy do Pani dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
Osłona na balkon bardzo słabej jakości cena nie jest adekwatna do jakosci
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pani doświadczyła. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Edaxo.pl
Macie słabej jakości produkty które po pierwszym użyciu się psują.
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie zamówionego produktu. Jest nam niezmiernie przykro w przypadku zaistniałej sytuacji. Chcielibyśmy poinformować, iż Pani sprawa została pozytywnie rozwiązana. Jesteśmy wdzięczni za Pani uwagę, która pozwala nam poprawiać nasze usługi i dbać o zadowolenie naszych klientów. Pozdrawiamy, Edaxo.pl
30 paź 2023
Wysyłać na czas. Lub nie obiecywać krótkiego terminu dostawy.
2 lis 2023
Szanowna Pani, bardzo dziękujmy za podzielenie się opinią odnośnie przebiegu zamówienia. Bardzo nam przykro, że produkt nie został do Pani doręczony w odpowiednim terminie. Ze śledzenia paczki wynika, że 27-10 odmówiła Pani przyjęcia przesyłki i została ona zawrócona na nasz magazyn. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, Emako.pl