EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1378) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5651)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

Firane otrzymałam że skaza , nie polecę ponieważ spodziewałam się kompletu a otrzymałam 1 sztukę zasłon . W dodatku nie wiem dlaczego dziś przyszła informacja , że jutro otrzymam następna dostawę za pobraniem , której nie zamawiałam .Nie zamawiałam podwójnie , więc nie przyjmuje przesyłki . Pozdrawiam serdecznie

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

28 lip 2024
27 lip 2024
24 lip 2024
23 lip 2024
23 lip 2024
14 sie 2024
Naklejka przylepiona do kubka na zęby spowodowała odbarwienie na kubku. Właściwie to powinnam go zwrócić
16 sie 2024
Szanowna Pani, dziękujemy serdecznie za wystawienie opinii na temat Pani doświadczeń w naszym sklepie. Bardzo przepraszamy za to, że pojawił się problem z zakupionym przez Panią artykułem. Przesłaliśmy do Pani wiadomość w tej sprawie. Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania lub sugestie, prosimy o kontakt z Naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
4 lip 2024
Wysyłka zgodnie z informacją i bardzo szybko do tego zamówione produkty w super cenie, polecam i dziękuję 😊
7 lip 2024
Realizacja zamówienia bardzo dobra, niestety jakość jednego z zamówionych towarów odbiega od oczekiwań.
9 lip 2024
Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią. Jest nam bardzo przykro, że jeden z zakupionych towarów nie spełnił Pani oczekiwań Czy moglibyśmy prosić o więcej szczegółów dotyczących doręczonego towaru? Czy produkt dotarł uszkodzony? Jeżeli w trakcie użytkowania wykryła Pani wady, będę bardzo wdzięczna za informację o ich zaistnieniu. Skontaktowaliśmy się z Panią drogą mailową, bardzo prosimy o odpowiedź. Zależy nam na Pani zadowoleniu. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
ES
Eli S.
Dolny Śląsk
1 lip 2024

Jakość na 5+

Transakcja i wysyłka odbyła się bez problemów. Towar zgodny z opisem i wysokiej jakości. Polecam
10 lip 2024
Super sklep. Szybka dostawa, wszystko super zabezpieczone. Produkty śliczne. Polecam sklep :-)
11 lip 2024
Kurier mógłby zadzwonić i umówić się co do terminu dostarczenia przesyłki.
12 lip 2024
Dzień dobry, dziękuję za podzielenie się opinią odnośnie pracy firmy kurierskiej. Bardzo mi przykro, że kontakt z kurierem był utrudniony, pracownicy firm kurierskich nie mają obowiązku kontaktować się z Państwem telefonicznie. W przypadku pytań lub niejasności nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie, Edaxo.pl