EDAXO.pl- Logo - Opinie

EDAXO.pl

Opinie (1420) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5466)

Super zakupy w korzystnych cenach, z dobrą i konkurencyjną dla innych sprzedawców ofertą w ramach Black Friday. Szybka darmowa przesyłka, profesjonalnie zapakowana. Ekspresowa i życzliwa obsługa klienta - zarówno telefoniczna, jak i mailowa. Rozpatrzenie reklamacji bezproblemowe, z dnia na dzień, na korzyść klienta. Super doświadczenie konsumenckie - dziękuję i polecam! Lubię Emako na 5 gwiazdek!

1 wrz 2023
Drewniana szafka na buty z siedziskiem, regał do przedpokoju z praktyczną ławeczką do siedzenia - na zdjęciu szafka wygląda na ładną i praktyczną. Niestety, jej montaż sprawia duże trudności. Element metalowy łączący pokrywę z obudową (rodzaj składanego łącznika) nie jest możliwy do zamontowania z powodu niedopasowanych, za krótkich śrub. Ponadto śruby mocujące zawiasy pokrywy są za delikatne, co może wpłynąć na łatwość wyrwania zawiasów. Poza tym wierzch siedziska jest pokryty zwykłym materiałem, a nie tkaniną tapicerską. Ogólnie jakość tego mebla oceniam bardzo słabo.

Opinie nt. sklepu EDAXO.pl

15 cze 2024
Wózek kuchenny ładnie się prezentuje, chociaż jest bardzo delikatny. Jeden z elementów drewnianych koszy - uchwyt - pęknięty, niestety. ;-(
Wysyłka zgodnie z informacją i bardzo szybko do tego zamówione produkty w super cenie, polecam i dziękuję 😊
ES
Eli S.
Dolny Śląsk

Jakość na 5+

Transakcja i wysyłka odbyła się bez problemów. Towar zgodny z opisem i wysokiej jakości. Polecam
21 cze 2024
Szybka dostawa, towar dobrej jakości. Zakup siedziska-kosza na bieliznę był dobrym wyborem.
21 cze 2024
Jestem zadowolony z produktu i szybkości dostawy. Informacja o przesyłce była kompletna .
19 cze 2024
Szybka dostawa, dokładnie zapakowana paczka, towar jakościowo bardzo dobry, polecam
12 cze 2024
Szybka dostawa. Pokrowiec zgodny z opisem. Zakładanie na deskę bez problemu.
8 cze 2024
ciekawe oferty - tylko jedna mala potyczka - nie dzwoniący czasomierz
Odpowiedź ze sklepu EDAXO.pl
10 cze 2024
Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie naszego sklepu oraz zakupionego minutnika. Jest ona dla nas bardzo istotna. Przykro nam, że dostarczony do Pana produkt nie działa. Skontaktowaliśmy się z Panem drogą mailową, gdyż zależy nam, aby znaleźć satysfakcjonujące dla Pana rozwiązanie. Będziemy wdzięczni za odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie, Edaxo.pl
Spory wybór interesujących mnie produktów i bardzo szybka dostawa.
Jestem zadowolona z wkładu na sztućce oraz z dostawy.
12 cze 2024
Szybka dostawa zgodna z zamówieniem trzymać tak dalej
15 cze 2024
Super obsługa, szybka dostawa firma godna polecenia
8 cze 2024
Produkt zgodny z zamówieniem i dostarczony na czas
15 cze 2024
Jestem zadowolony szybko zrealizowane zamówienie

Towar pierwsza klasa

Towar zgodny z opisem . Dostawa bardzo szybko.
Super produkt polecam Szybka wysyłka
18 cze 2024

polecam

dobry kontakt, szybka dostawa-polecam
EN
Ewa N.
Kielce
DB i szybko zrealizowane zamówienie
18 cze 2024
Miski piękne, porządnie zapakowane.
19 cze 2024
Dostawa szybka zgodna oczekiwaniem