Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl- Logo - Opinie

Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Opinie (432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (948)

Jeszcze nigdy nie zostalam tak szybko sprawnie i profesjonalnie obsłuzona. Sprzęt swietnie dziala instrukcja prosta w j. polskim. Zakupilam juz w SWATT kilka rzeczy wszystko jest ok, Sprzety spełniają moje oczekiwania bardziej niz się spodziewałam bo są bardzo tanie.

26 wrz 2024
Jedyne co podlega ocenie to czas wysyłki. W jaki sposób mam ocenić jakość usługi, jeżeli zamówienie złożyłem tydzień temu a paczka nie została jeszcze wyslana

Opinie nt. sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl

Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Bardzo się cieszymy, że są Państwo zadowoleni! Jeśli jest coś, co możemy zrobić jeszcze lepiej, prosimy o informację. Każda opinia jest dla nas cenna i pomaga nam się rozwijać :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
7 wrz 2024
9 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jeśli są jakieś obszary, w których możemy się jeszcze poprawić, prosimy o informację. Chcemy, aby Państwa doświadczenie z nami było jak najlepsze :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
20 sie 2024
23 sie 2024
Dziękujemy za opinię! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
25 lip 2024
5 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego w przyszłości :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
23 cze 2024
Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, tylko brak telefonu odbiorcy na adresie. Nie mogłam się skontaktować z kurierem. Wszystko inne ok.
24 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami! Cieszymy się, że zakupy przebiegły pomyślnie. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
13 lip 2024
15 lip 2024

Ryzykowne zakupy internetowe

Zamówiłam trzy sztuki. Jedna pognieciona,jak widać na zdjęciu. Nie mam ochoty zajmować się zwrotem. Opakowanie nie było uszkodzone,a to oznacza że towar w takim stanie został zapakowany. Dwa pozostałe bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za opinię! Rozumiem, że nie ma Pani ochoty zajmować się procesem zwrotu, jednak chciałbym poinformować, że do 14 dni istnieje możliwość jego zwrotu, możemy także wymienić grzejnik. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji naszych klientów, dlatego jeśli zdecyduje się Pani na zwrot wadliwej sztuki, chętnie pomożemy w organizacji tego procesu. Pozdrawiamy Zespół Swatt
27 kwi 2024

Prawie super!

Byłoby 5 gwiazdek, gdyby numer listu przewozowego byłby dostępny w szczegółach przesyłki, a musiałem dopytywać na infolinii.
6 maj 2024
Dziękujemy za opinię. Rozumiemy, jak ważne jest dla śledzenie przesyłki, będziemy pracować nad usprawnieniem naszych procedur w tym zakresie. Pozdrawiamy Zespół Swatt
JW
janusz w.
kobyla-góra
przydała by się informacja z linkiem do śledzenia przesyłki
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i cenne uwagi, które pomagają nam się rozwijać. Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś sugestie lub pytania, proszę dać nam znać. Chcemy zapewnić jak najlepsze doświadczenie zakupowe :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
Bezproblemowy zakup
17 wrz 2024
19 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jeśli są jakieś obszary, w których możemy się poprawić, prosimy o informację. Chcemy, aby Państwa doświadczenie było jak najlepsze :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
8 maj 2024
14 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie! Zapraszamy serdecznie na ponowne zakupy :) Pozdrawiamy Zespół Swatt
18 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia internetowa | Sklep Swatt.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jesteśmy gotowi przyjąć wszelkie sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia zakupowego w przyszłości. Opinie są dla nas istotne, a każda propozycja będzie mile widziana :) Pozdrawiamy Zespół Swatt