Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (520) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1449)

8 sty 2024
Sprzęt firmy powermat tani solidny.Mam spawarke inwertorową kontówkę i agregat inwertorowy jak narazie pracują bez zastrzeżeń

20 maj 2024
Badziewie jakich mało szkoda czasu i nerwów Próbowałem wczoraj pociąć gałęzie to udało mi się pociąć jedną gałąź i się skończyło nie nie kupujcie

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Rozsiewacz elektryczny

Produkt urzyty pierwszy raz wygląda solidnie, prosty w obsłudze trochę ciężko ustawić odpowiednie sypanie nawozu jest trochę zabawy z tym. Pozatym szybko można rozsypać nawóz.
Odpowiedź ze sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane, a siewnik spełnia Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie i życzymy udanego użytkowania!
29 sie 2024
Narzeczony jak zwykle zadowolony z zakupów w Państwa sklepie. Najlepszy sklep! Wszystko szybko i sprawnie :))!
30 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że narzeczony jest zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Zawsze staramy się, aby wszystko było szybko i sprawnie! Zapraszamy ponownie i życzymy udanego użytkowania zakupionych produktów! 😊
27 sie 2024

Szybko, sprawnie wszystko załatwione. Podkaszarka spełnia moje oczekiwania. Tworaz zgodny z opisem
30 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane, a podkaszarka spełnia Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie i życzymy udanego użytkowania!
Szybka wysyłka, towar trwały nie pierwszy zakup sprzętu Powermat. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu
Dziękujemy za zaufanie i ponowny zakup! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z trwałości naszego sprzętu i szybkiej wysyłki. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
31 sie 2024
Szybko, sprawnie, bez zastrzeżeń jakichkolwiek
3 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 wrz 2024
Wszystko w porządku, zgodnie z ustaleniami.
Odpowiedź ze sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane. Zapraszamy ponownie i życzymy udanego użytkowania!
30 sie 2024
Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem
3 wrz 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka, a produkt spełnia oczekiwania. Zapraszamy ponownie!
KG
28 sie 2024
Dla mnie było wszystko ok
24 sie 2024
Zakup przebiegł pomyślnie
30 sie 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z przebiegu zakupu. Zapraszamy ponownie!

Ocena towaru

Wszystko ok