Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (520) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1450)

8 sty 2024
Sprzęt firmy powermat tani solidny.Mam spawarke inwertorową kontówkę i agregat inwertorowy jak narazie pracują bez zastrzeżeń

20 maj 2024
Badziewie jakich mało szkoda czasu i nerwów Próbowałem wczoraj pociąć gałęzie to udało mi się pociąć jedną gałąź i się skończyło nie nie kupujcie

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

25 lip 2024
25 lip 2024
24 lip 2024
8 lip 2024
Mocne mieszadło i zacna wiertarka. Jestem zadowolony z zakupów. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dziękuję
5 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z mieszadła i wiertarki oraz z szybkiej realizacji zamówienia. Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem. 😊
15 lip 2024
Idealny sprzęt do rozpalania grilla Duża moc robi swoje, poza tym lekka wygodna w obsłudze. Pozdrawiam
5 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że sprzęt spełnia oczekiwania i jest wygodny w użyciu. Pozdrawiamy!
4 lip 2024
Bardzo dobra komunikacja ,towar zgodny z opisem ,wysłany praktycznie od ręki ,super sprzedawca .
5 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej komunikacji oraz jakości towaru. Zawsze staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej. Zapraszamy ponownie i życzymy miłego dnia!
21 lip 2024

profeska

Zamówienie zrealizowane szybko i dokładnie to co chciałem, dziękuję.
5 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Zapraszamy ponownie!
3 lip 2024
Firma I jakość produktów ok tylko problem z kurierem DPD
5 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej firmy i jakości produktów. Przykro nam słyszeć o problemach z kurierem DPD. Przekażemy Twoje uwagi odpowiednim osobom, aby poprawić jakość dostaw.
1 lip 2024
Szybko sprawnie i jak zawsze najlepsza jakość.
20 sie 2024
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że realizacja przebiegła szybko i sprawnie, a jakość spełniła oczekiwania. Zapraszamy ponownie.
8 lip 2024
Dobrej jakości sprzęt w dobrej cenie. Polecam
5 sie 2024
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z jakości sprzętu i jego ceny. Wasze rekomendacje są dla nas bardzo cenne.
8 lip 2024
Sprzęt jakościowo dobry, adekwatny do ceny
10 lip 2024
Szybka realizacja, sprzęt zgodny z opisem
5 sie 2024
Dziękujemy za opinię. Dokładamy starań, aby realizacja zamówień była szybka, a produkty zgodne z opisem. Zachęcamy do kolejnych zakupów.
10 lip 2024

Szybka dostawa i profesjonalna obsługa.Polecam

Szybka dostawa i profesjonalna obsługa.
5 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej dostawy i profesjonalnej obsługi. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!
7 lip 2024
towar zgodnie z moimi oczekiwaniami.
5 sie 2024
Dziękujemy za Pani opinię! Cieszymy się, że towar spełnił Pani oczekiwania. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne.