Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (523) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1460)

8 sty 2024
Sprzęt firmy powermat tani solidny.Mam spawarke inwertorową kontówkę i agregat inwertorowy jak narazie pracują bez zastrzeżeń

20 maj 2024
Badziewie jakich mało szkoda czasu i nerwów Próbowałem wczoraj pociąć gałęzie to udało mi się pociąć jedną gałąź i się skończyło nie nie kupujcie

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

10 wrz 2024

Rozsiewacz elektryczny

Produkt urzyty pierwszy raz wygląda solidnie, prosty w obsłudze trochę ciężko ustawić odpowiednie sypanie nawozu jest trochę zabawy z tym. Pozatym szybko można rozsypać nawóz.
13 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko i sprawnie zrealizowane, a siewnik spełnia Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie i życzymy udanego użytkowania!
5 wrz 2024
24 sie 2024
30 lip 2024
29 lip 2024

Oceniam wysoko ALE!!!

Oceniam wysoko bo mam parę produktów z powermat. Dołączam foto SZKODA NERWÓW
29 lip 2024
Bardzo nam przykro że produkt dotarł uszkodzony, zachęcamy do kontaktu z działem reklamacji postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem.
25 lip 2024
17 lip 2024
11 lip 2024
3 lip 2024
6 cze 2024
Szlifierka została dostarczona w idealnym stanie. Ale piła akcesoriów była otwarta i nie obracał dobrze. Wygląda na to, że trzeba wyregulować zębatkę za pomocą łańcucha. Jeszcze tego nie testowałem.
20 sie 2024
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że szlifierka dotarła w idealnym stanie. Przepraszamy za problemy z piłą akcesoryjną i zalecamy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy przy regulacji zębatki. Jesteśmy tu, aby pomóc.
27 cze 2024
17 cze 2024
11 cze 2024
Posiadam już przyssawkę wibracyjna , mieszadło do zapraw a teraz i agregat malarski. Szybka dostawa kompletne zamówienie jeśli narzędzia jakościowo będą się sprawdzać chętnie poszerze asortyment swojej firmy i dumnie zareklamuje markę
Spawarka fajna choć nie powinno się ją sprzedawać jako 315 A jej moc to maksymalnie około 105 A ale jak dla mnie to wystarczy dobra jakość za tą cenę do prac przydomowych wystarczająca pozdrawi
Sprzęt solidny, przewody i zaciski również. Bez plastikowych potencjalnie łamliwych elementów. Minus jest - dlatego gwiazdka mniej - brak elektrod w wyposażeniu dodatkowym (opłaconym!).

Małe udogodnienie

Polecam wprowadzenie możliwości łączenia zamówień, jeśli kupujący szybko się zorientuje że czegoś jeszcze nie zamówił.
Za wcześnie zamykacie sklep , towar klient musi odebrać do godz. 15ej.absurd
20 sie 2024
Przykro nam, że godziny otwarcia sklepu sprawiają problemy. Twoja opinia jest dla nas ważna i przekażemy ją odpowiednim osobom. Staramy się dostosować nasze usługi do potrzeb klientów i dziękujemy za uwagi.
9 lis 2023
Siatka nagrzewnicy wgnieciona.