As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (454) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2620)

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

KG
Kasia G.
Grabów nad Prosną
20 lip 2024

Na ten moment nie wiem… dostałam…

Na ten moment nie wiem… dostałam rozmrożone mięso, ale to wina DHL bo 3 dni wozili paczkę… To było pierwsze zamówienie, więc zobaczymy czy dalej też tak będzie
6 sie 2024

Ceny wysokie, jakość również

Ceny, troszkę odbiegacie od rynku, niektóre produkty droższe aniżeli dla człowieków. Procedura obsługi dalej do poprawy.
18 lip 2024
20 cze 2024
Mięso świeże, bez zastrzeżeń. Niepokoi mnie tylko niedbale zapakowanie. Przesyłka była zrealizowana szybko, kurier dostarczył paczkę z samego rana, upałów ogromnych nie było, a mimo tego trzy batony z wierzchu były częściowo rozmrożone. Paczka zapakowana oczywiście w styropian, ale mocno sztukowany i niestety jak widać nie spełnił swojego zadania.
23 cze 2024

Szybciutko

Dostawa następnego dnia po zamówieniu, super!
15 lip 2024
12 lip 2024
6 lip 2024
21 cze 2024
31 maj 2024
Mięso mogło by być mielone bardziej na grubych oczkach. Kupuje z innej firmy i są w nim małe kawałki podrobów jak i chrząstek.
14 cze 2024
29 kwi 2024
terminowa dostawa w idealnym stanie zamrożenia towaru
18 lut 2024
dostępność i zmniejszyć cene,