profinamiot.pl- Logo - Opinie

profinamiot.pl

Opinie (230) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (693)

18 paź 2023
Namiot na wszystkie imprezy organizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, my kupowaliśmy na piknik. Namiot ekspresowy 3x6 z dwoma bokami, materiał świetny lekki, ścianki naszym zdaniem można prać w pralce, rozłożenie tak proste że we dwie daliśmy radę. Obsługa telefoniczna w firmie bardzo miła wyjaśni wszystko w razie problemów pomocna, wysyłka szybka. Po trzech dniach mieliśmy namiot u siebie. Zdjęcia z pierwszego rozłożenia. Polecamy. KGW Moszynianki

23 maj 2024
brak zwrotu przelanych środków do dnia dzisiejszego ,

Opinie nt. sklepu profinamiot.pl

Kontakt telefoniczny bezproblemowy. Niestety w przypadku obu zamówień wysyłka towaru nastąpiło PO czasie wskazanym na stronie internetowej jako czas dostawy. Z rozmów z pracownikami wydaje się, że mają świadomość tego, ze dostawy bedą późniejsze. Szkoda. Grządka podwyższona prosta w montażu. Świetna!
15 sie 2024
Namiot ok tylko cienkościenna blaszka na stelaż ale mimo to spełnia swoją rolę
30 lip 2024
5 lip 2024

Namiot magazynowy zielony całoroczny, w cenie 4650 zł

Towar dotarł do mnie kompletny, ale opakowania były uszkodzone, z możliwością dostępu do zawartości. Wskazany lepszy nadzór nad transportem przesyłek. Towar spełnia moje wymagania wzakresie zawartości i jakości. Pożądana instrukcją i specyfikacja w języku polskim. Możliwość zapłaty przy odbiorze, daje poczucie bezpieczeństwa zamówienia.
15 lip 2024
2 lip 2024
1 lip 2024
23 cze 2024
19 cze 2024
Jedna ze ścian nie zgadza się z otworami w poszyciu dachu. Reszta godna polecenia.
13 cze 2024
5 cze 2024
27 maj 2024
6 maj 2024
Domek narzędziowy przyszedł w terminie. Paczki wyglądały na nienaruszone, jednak 2 elementy po rozpakowaniu były delikatnie wgięte, jakby uderzone. Jeden udało się wyprostować , ale drugi element ma lekką deformację. Całe szczęście jest na bocznej mało widocznej ściance. Poza tym, montaż łatwy, wszystko do siebie pasowało i wygląda ok.
Ogólnie wszystko fajnie ale konstrukcja dachu powinna być mocniejsza
Komunikacja
16 maj 2024