empis.pl- Logo - Opinie

empis.pl

Opinie (445) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

17 gru 2023
Cały zakup przebiegł bardzo pomyślnie. Sklep dodatkowo kontaktował się w celu doprecyzowania szczegółów zakupu. Polecam. Kamizelka wykonana solidnie. Tylko kolor kamizelki dla 6 latka nie był idealnym wyborem , szary jest za jasny i szybko się brudzi, zwłaszcza przy posiłkach.

Brak towaru na stanie- to powinna być informacja na stronie. Zależało mi na szybkiej realizacji, natomiast do dnia dzisiejszego nie otrzymałam sprzętu. Mina 3 tygodnie od zamówienia. Jeśli nie ma sprzętu na stanie to powinnam dostać informację ile to potrwa, że są opóźnienia, a tutaj jak nie napiszę to niczego się nie dowiem.

Opinie nt. sklepu empis.pl

6 paź 2023
3 paź 2023
1 paź 2023
30 wrz 2023
30 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu empis.pl
Szanowna Pani, Zamówiła Pani w okresie który jest trudny dla naszej branży ze względu na drastyczny wzrost zamówień w stosunku do pozostałej części roku. Zamówione produkty są naszej, polskiej produkcji i w sytuacji zwiększonej liczby zamówień czas realizacji wydłuża się ze względu na konieczność wyprodukowania tych towarów. Informacja o wydłużonej realizacji jest na naszej stronie jako pop up który wyskakuje na każdej stronie i trzeba je zamknąć by przejść dalej do zakupów. Ponadto Pani zamówienie zostało złożone: 2024-01-17 21:41:26, wysyłka nastąpiła zaś 2024-01-25 09:12:15 o czym została Pani poinfomowana mailowo. Zatem wysyłka nastąpiła po 6 dniach roboczych. Link do śledzenia Paczki: https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=1000709695321U Jeśli Paczka nie dotarła, otrzymawszy mail powinna Pani się z nami skontaktować abyśmy mogli interweniować u kuriera.
13 kwi 2024