modelmania.eu- Logo - Opinie

modelmania.eu

Opinie (262) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2798)

3 paź 2023
Wszystko super. Bardzo szybka realizacja. Towar bardzo dobrze zapakowany do wysyłki. Wskazówka dla kupujących: Warto zwrócić uwagę czy towar jest na stanie w sklepie czy też do zamówienia u producenta. Ja kupowałem towar, który był na stanie i szybkość realizacji była bez zarzutu (paczkę dostałem następnego dnia po zamówieniu). Natomiast jeśli przy produkcie pisze, że towar jest dostępny za 14 czy 21 dni, to nie ma się co dziwić, że trzeba na niego dłużej poczekać.

26 sie 2024
Dnia 5.08.24r. złożyłem zamówienie, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani towaru ani zwrotu zapłaconych pieniędzy o które prosiłem. Pomimo tego, że już trzykrotnie kontaktowałem się ze sklepem brak jest jakiegokolwiek odzewu bo za każdym razem jest kto inny bo nie ma towaru i nie wiadomo kiedy będzie bo nie ma szefa i też nie wiadomo kiedy będzie. JAK DLA MNIE TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. NIE POLECAM.

Opinie nt. sklepu modelmania.eu

8 lip 2024
3 lip 2024
12 cze 2024
Wszystko ok, ale brak rzetelnej informacji co do czasu sprowadzenia modeli firmy "Robo"
28 gru 2023

Moja subiektywna ocena :)

Komunikacja bdb; oferta niezła, choć mogłaby być rozszerzona na większą liczbę producentów (mnie chodzi akurat o gotowe metalowe modele samolotów); ceny znośne albo całkiem atrakcyjne; kontrola jakości do poprawienia - modele chyba nie są sprawdzane po otrzymaniu od producenta, a przed wysłaniem do klienta (nie oczekuję otwierania "zaplombowanych" pudełek, ale o zajrzenie przez przezroczyste pleksi, gdy takie jest). Ogólnie - zadowolonym :)
27 sty 2024
Spodziewałem się przesyłki dzień wcześniej ale ok.
KO
krzysztof o.
czestochowa
18 paź 2023
Utrzymanie ceny z dnia w którym zamówiłem towar
PM
Paweł M.