mefemi.pl- Logo - Opinie

mefemi.pl

Opinie (479) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (640)

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

26 lis 2023
Super komplet, szczerze polecam
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Każda pozytywna opinia jest dla nas jak kropla motywacji, która napędza nas do pracy nad tym, aby nasz sklep był jeszcze lepszy. Dziękujemy za zaufanie, i za to, że jesteś częścią naszej sklepowej społeczności. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.
Jestem niezmiennie zakochana ❤️
9 lis 2023
Bardzo dobrej jakości bielizna
9 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego sklepu. Jesteśmy wdzięczni za Twój czas i zaufanie, jakim nas obdarzyłeś/obdarzyłaś. Opinie naszych klientów są dla nas bardzo istotne, i cieszymy się, że możemy dostarczać satysfakcję z zakupów. Dziękujemy za wybór naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsłużyć Cię ponownie i zapewnić Ci pozytywne doświadczenia w przyszłości.
2 lis 2023
Dobry kontakt. Szybka reakcja.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, to dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy, gdy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Doceniamy Pani czas i zaangażowanie w podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z zakupów. Takie opinie są dla nas niezwykle cenne i stanowią potwierdzenie, że nasze starania w kierunku świadczenia wysokiej jakości usług są zauważane i doceniane przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli przyjemność obsługiwać Panią ponownie.
Towar zgodny z opisem polecam.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na podzielenie się z nami opiniami na temat produktów Mefemi. Każdy komentarz, zarówno pozytywny, jak i konstruktywna krytyka, jest dla nas niezmiernie ważny i stanowi kluczowy element w dążeniu do doskonałości.
8 paź 2023
23 paź 2023

Wysokie koszty przesylki

Wysokie koszty przesyłki
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy bardzo za wyrażenie opinii. Chcielibyśmy podkreślić, że staramy się oferować najbardziej uczciwe i transparentne ceny. Koszty związane z wysyłką obejmują nie tylko samą przesyłkę, ale również opakowanie, obsługę logistyczną, ubezpieczenie i inne elementy, które zapewniają bezpieczne i sprawnie zrealizowane dostawy. Naszym celem jest zagwarantowanie, że produkty dotrą do Pani w idealnym stanie, a proces wysyłki będzie możliwie jak najbardziej efektywny. Informujemy również, że dla zakupów powyżej 200 złotych oferujemy bezpłatną wysyłkę.
8 paź 2023
polecam, szybko sprawnie
17 lut 2024

Wszystko super polecam
31 mar 2024

Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Dziękujemy z całego serca za zakupy w Mefemi i za czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią. Wsparcie naszej marki przez naszych klientów jest niesamowicie motywujące. Doceniamy zaufanie i zapraszamy ponownie!
Bardzo dobrze pasuje.
26 cze 2024
Bardzo szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Z głębi serca dziękujemy Ci za Twoją pozytywną opinię w naszym sklepie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twój czas i zaufanie, które nam udzieliłeś. Twoje słowa są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszej doskonałości w obsłudze naszych Klientów. Cieszymy się, że byłaś zadowolona z naszych produktów/usług i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania.
3 lut 2024
Super jakość polecam
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Z głębi serca dziękujemy Ci za Twoją pozytywną opinię w naszym sklepie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twój czas i zaufanie, którego nam udzieliłeś. Twoje słowa są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszej doskonałości w obsłudze naszych Klientów. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania.
Dobra jakość,polecam
8 lut 2024