http://hillary.pl- Logo - Opinie

Opinie (84) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (84)

17 cze 2024
Bardzo dobre kosmetyki. Używam od pół roku zestawu oczyszczającego do cery tłustej. Skóra twarzy, szyi i dekoltu bardzo się poprawiła, cera jest promienna, gładka, pozbawiona niedoskonałości i co dla mnie ważne - nie wydziela takiej ilości sebum, jak wcześniej!

3 wrz 2024
Zamówiłam szampon i odżywkę przeciw wypadaniu włosów. Butelka od szamponu ma uszkodzoną pompkę. Szampon sam w sobie jeszcze nie wiem czy działa. Za krótki okres stosowania. Jedyne co jest widoczne na pierwszy rzut oka to to,że dostałam łupież.

Opinie nt. sklepu http://hillary.pl

3 wrz 2024

Szampon i odżywka

21 lip 2024
kosmetyki bardzo wysokiej jakości i piękne, stosuję je już ponad 7 miesięcy, szybka dostawa,Polecam serdecznie
22 lip 2024
Polecam bandaże w połączeniu z szczotkowaniem oraz regularnym treningiem są fenomenalnym rozwiązaniem na poprawienie kondycji skóry jej jędrność i wygładzenie
18 lip 2024
Zapach i konsystencja są bardzo przyjemne .Piling świetnie złuszcza skórę a serum szybko się wchłania
5 sie 2024
30 lip 2024
9 sie 2024

Super!

Super, ślicznie dziękuje! Produkty są C U D O W N E ❤️
6 sie 2024
Polecam ubtan, świetnie oczyszcza skórę😍
2 sie 2024

Bandaże na cellulit