SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6938)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Nakrętki

Dostawa w terminie wszystko zgodne z zamówieniem ale kilka nakrętek "przeskakuje"
21 cze 2024
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
5 cze 2024
Zamówione słoje szklane dotarły szybko i w całości jestem zadowolony z zakupu
11 cze 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
16 cze 2024
super tyko proszę o lepsze pakowanie bo karton po bokach był rozerawny.
21 cze 2024
Dzień dobry, z ogromnym żalem przyjęliśmy Pani informację o uszkodzeniu kartonu, w którym otrzymała Pani nasze produkty. Zapewniamy Panią, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki dotarły do klientów w nienagannym stanie. Bardzo nam przykro, że tym razem się nie udało i przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to Pani spowodowało. Dokładnie przeanalizujemy tę sytuację, aby w przyszłości uniknąć podobnych problemów. Cieszymy się jednak, że pomimo uszkodzenia kartonu, produkty dotarły do Pani bez zarysowania. Mamy nadzieję, że spełnią one Pani oczekiwania i przyniosą wiele satysfakcji. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdzie Pani wśród nich wiele innych interesujących propozycji. Jeśli w przyszłości napotka Pani jakiekolwiek problemy z naszymi produktami lub usługami, prosimy o kontakt. Zawsze chętnie służymy pomocą. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
10 cze 2024
Wszystko dobrze . Jestem bardzo zadowolona z zakupu słoików u Państwa ;)
12 cze 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
10 cze 2024
Szybka dostawa, dobrze zabezpieczona przesyłka, wszystko ok. Polecam
31 maj 2024
Wielkość słoiczków bardzo fajna.Szybka wysyłka i przemiła obsługa
28 maj 2024
Szybka i bezproblemowa realizacja. Towar zgodny z opisem. Polecam!
Nieprawdopodobnie ekspresowa wysyłka. Świetne produkty! Polecam 😀
12 cze 2024
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
27 maj 2024
Od samego początku zamówienia wszystko w jak najlepszym porządku
1 cze 2024

Bardzo dobra obsługa

Dobry kontakt z obsługą strony. Szybką realizacja zamówienia
16 cze 2024
Butelki wyglądają super i naprawdę szybka wysyłka 🙂polecam
11 cze 2024
Towar zgodny z opisem.Super przydatny i praktyczny .Polecam
4 cze 2024
Szybka przesyłka, bezpiecznie zapakowana. Polecam.
12 cze 2024
Wszytsko zgodne z zamówieniem, szybka realizacja
19 cze 2024
towar bardzo dobry i szybka obsługa zamówienia
16 cze 2024
Bardzo fajne butelki. Dostawa bardzo szybka.
4 cze 2024
Szybka obsługa, szkło dobrze zabezpieczone 👍😊
11 cze 2024
- Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
12 cze 2024
Polecam zakupy, wszystko ok sprawna obsługa.
21 cze 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
9 cze 2024
Szybka dostawa, butelki super zabezpieczone.
10 cze 2024
Dobry kontakt z firmą, szybka wysyłka:)