SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6938)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

24 cze 2024
25 cze 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
23 cze 2024
17 lip 2024
w trakcie sprawdzania
Kupiłam słoje 10l szt. 2 (faktura z dnia 24.06.2024r.). Po rozpakowaniu przesyłki, z zewnątrz nieuszkodzonej, (niestety kilka dni po jej odbiorze) moje zdziwienie wzbudziło słabe opakowanie, każdy słój owinięty był dwoma warstwami folii bąbelkowej i umieszczone były w kartonie. W kartonie znalazłam kawałek szkła w kolorze słoja. Po sprawdzeniu, stwierdziłam, że jeden słój jest obity. Nie podnosiłam sprawy, gdyż uważałam, że po pierwsze powinnam ją rozpakować bezpośrednio po odbiorze, a po drugie biorąc pod uwagę charakter przesyłki powinnam robić zdjęcia z poszczególnych etapów rozpakowywania. Przyjęłam to jako swój błąd. Drugi ze słojów napełniłam wsadem na wino, który odstawiłam na parapet okienny (tego okna się nie otwiera) na tacy. Jakieś tydzień temu stwierdziłam, że na tacy jest wyciek wina. Nie wiedziałam skąd się wziął, może przez gwint. Odczekałam kilka dni obserwując zakrętkę i wyciek. Zakrętka była czysta, a wyciek coraz większy. Dziś (17.07.2024r) wieczorem opróżniłam słój. Jego dno było w 2/3 obwodu odkrojone (rysa). Czy uszkodzenie powstałe podczas przesyłki rozszczelniło się w wyniku procesu fermentacji, czy pęknięcie powstało w wyniku tego procesu nie potrafię odpowiedzieć. Chyba to pierwsze bo przez wiele dni ze słoja nie było wycieku. Tak czy siak jestem pewna, że nie był to wynik mojego działania, więc albo jakość szkła słoja była zła, albo złe pakowanie. W obu przypadkach jest to ewidentna wina sprzedawcy. Pragnę dodać, że wielokrotnie kupowałam przez internet szklane i porcelanowe wyroby, od wielu sprzedawców i nawet po kilkadziesiąt sztuk w jednym opakowaniu i dotychczas nic nie przyszło uszkodzone, ale jakość pakowania była nieporównywalnie staranniejsza. Polecam to Państwa rozwadze.
10 lip 2024

Pobite butelki

Za każdym razem kilka butelek przychodzi pobitych. Może warto ulepszyć sposób pakowania i bardziej zabezpieczyć butelki w transporcie?
12 lip 2024
Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Jesteśmy otwarci na sugestie i stale dążymy do poprawy jakości naszych usług, dlatego bardzo dziękujemy za Państwa uwagi. Doceniamy poświęcony czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Zespół SuperButelki
16 lip 2024
24 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy, że znaleźli Państwo czas, aby wystawić opinie na naszym sklepie ! Jeśli możemy zapytać - co Państwa zdaniem moglibyśmy poprawić w funkcjonowaniu naszego sklepu, aby zasłużyć na większą ilość gwiazdek? :) Jesteśmy otwarci na wszelkie rady. Zespół SuperButelki
11 lip 2024
24 lip 2024
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zamówieniem. Spieszymy z wyjaśnieniem. Zamówienie zostało spakowane i wysłane w ten sam dzień, w którym zostało złożone w naszym sklepie. Staramy się pakować i wysyłać paczki starannie i możliwie jak najszybciej. Tak było również w przypadku Pana zamówienia. Niestety, w czasie transportu paczka uległa uszkodzeniu i przewoźnik zdecydował zwrócić ją do nadawcy bez informowania żadnej ze stron- takim sposobem przesyłka do Pana nie dotarła. Jeśli byłby Pan zainteresowany możemy oczywiście ponowić wysyłkę za pośrednictwem innego przewoźnika. Spróbujemy w najbliższych dniach znów skontaktować się z Panem telefonicznie. Pozdrawiamy Zespół SuperButelki
6 lip 2024
25 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę ! Jednak wciąż czekamy na Pana maila w sprawie uszkodzonego w transporcie galonu. Chcielibyśmy rozpatrzyć pozytywnie tą reklamację, jednak potrzebujemy do tego zdjęcia, o które prosiliśmy :) Zespół SuperButelki
9 cze 2024
11 cze 2024
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na działania firm kurierskich. Niemniej jednak, prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za powstałe niedogodności. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
1 cze 2024

Dobra jakość produktu, bezproblemowa dostawa.

Produkt który zamówiłam był taki jak oczekiwałam a to jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy zamawia się przez internet i ze sklepu którego sie nie zna.
4 cze 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
10 cze 2024
Mimo problemów ze stłuczonymi butelkami przy pierwszej dostawie, po zgłoszeniu nowe butelki w idealnym stanie przyjechały następnego dnia
12 cze 2024
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem uszkodzonej butelki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że docenił Pan nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
25 maj 2024
Szybka dostawa słoików, dobrze zabezpieczone do transportu. Minimalnie za duże opakowania do skrytek w paczkomacie.
28 maj 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
21 cze 2024

Towar jest zawsze zgodny z opisem i dobrej jakości. Przesyłki przychodzą szybko i dobrze zapakowane. Polecam
29 maj 2024
Super firma ! Wszystko dotarło starannie zabezpieczone. Kontakt z działem 10/10 Polecam :)
17 cze 2024
Zawsze jestem zadowolona , dostawa szybka wszystko dobrze zapakowane i wszystko w całości..
18 cze 2024
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa w trakcie zamówienia jak i w załatwieniu reklamacji.
21 cze 2024
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem uszkodzonego zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że docenił Pan nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
4 cze 2024
Polecamy na 1000% bardzo szybka realizacja zamówienia, oraz bardzo dobrej jakości produkt
11 cze 2024
4 cze 2024
Polecam. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zabezpieczony i zgodny z zamówieniem.
1 cze 2024
Polecam, szybka dostawa w 100% zgodna z zamówieniem i opisami na stronie internetowej
4 cze 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
10 cze 2024
Super podejście do klienta. Brak kłopotów z reklamacją uszkodzonych butelek. Polecam!
12 cze 2024
2 cze 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia i dobra jakość wykonania! Bardzo dziękujemy :)