SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2316) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6941)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

28 maj 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
25 maj 2024
nie wystarczająco zabezpieczone, podczas transportu 9 słoików zostało rozbitych
21 cze 2024
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na działania firm kurierskich. Niemniej jednak, prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za powstałe niedogodności. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
17 cze 2024
21 cze 2024
Dzień dobry, Zauważyliśmy, że wystawił/a Pan nam dwie gwiazdki, ale nie dodał Pan żadnego komentarza. Chcielibyśmy bardzo prosić o więcej informacji na temat Pana doświadczenia, abyśmy mogli lepiej zrozumieć sytuację i naprawić ewentualne błędy. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego każda opinia jest dla nas cenna. Będziemy wdzięczni, jeśli zechciał Pan podzielić się z nami swoimi uwagami na temat naszego produktu lub usługi. Możemy skontaktować się z Panem telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać więcej informacji. Proszę o podanie preferowanego sposobu kontaktu w odpowiedzi na tę wiadomość. Dziękujemy za czas i liczymy na dalszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
11 cze 2024
12 cze 2024
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Chociaż cieszymy się, że docenił Pan niektóre aspekty naszego produktu/usługi, żałujemy, że nie spełniliśmy w pełni Pana oczekiwań. Bardzo zależy nam na tym, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani, dlatego chcielibyśmy prosić o więcej informacji na temat Pana doświadczenia. Czy mógłby Pan powiedzieć nam więcej o tym, co mogliśmy zrobić lepiej, aby zasłużyć na wyższą ocenę? Będziemy wdzięczni za każdą informację zwrotną, która pomoże nam w ciągłym doskonaleniu naszego produktu/usługi. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki

Fajny zestaw na przyprawy

Kształt buteleczek i wielkość dobrze dopasowana. Ładnie się prezentują. Naklejki na nakrętki są ok ale część z nich zupełnie mieprzydatna. Nikt nie trzyma w tak małych pojemniczkach rodzynek, żurawiny, grzybów, soli, wiórek kokosowych czy cukru. Natomiast brakuje naklejek np. na czatnuszkę, kardamon, pomidory suszone, kmin rzymski czy chili pieprz cayenne. Może stworzyć możliwość wyboru etykiet do zwojego zestawu lub możliwość dokupienia etykiet. Byłoby fajnie.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Chcielibyśmy poinformować, że na naszej stornie oferujemy możliwość zakupienia różnych zestawów etykiet na przyprawy, w tym, m.in. z czarnuszką i kardamonem. Dostępne są również czyste etykiety do samodzielnego wypełnienia, co daje pełną swobodę w personalizacji. Dziękujemy za Państwa wkład w ulepszaniu naszych produktów. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas wszystko, czego potrzebują do uporządkowania i ozdobienia swojej kuchni. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Roztargnienie- i wszystko jest możliwe

Przez moje roztargnienie zamówiłam inne zakrętki niż powinnam, nie ten rozmiar. Zorientowałam się już po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Postanowiłam telefonicznie zapytać czy mogę zmienić zamówienie, Pani która odebrała telefon, była bardzo miła i kompetentna ( szkoda że nie zapamiętałam - imienia i nazwiska), pochyliła się nad moim zamówieniem za co jestem bardzo wdzięczna. Zamówienie już mam i wszystko się zgadza.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
30 gru 2023
Miła rozmowa przez telefon gdzy przyjmuje się zamówienie, później troszkę mało odpowiedzialnie, trzeba dzwonić i upominać się o wysyłkę i najważniejsze że nikt nie sprawdza towaru do wysyłki, dostałam produkt (uszkodzony) wada producenta, miło że później dostałam rabat ale to nie o to chodzi, gdyby prezent nie został przyjęty na pewno nie zgodziłabym się na rabat,tylko na wymianę produktu pełnowartościowego.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Doceniamy, że podzieliła się Pani z nami swoimi spostrzeżeniami. Jest nam niezmiernie przykro z powodu otrzymania przez Panią uszkodzonego produktu. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie stwarza ta sytuacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane do klientów w nienaruszonym stanie. Przepraszamy, że tym razem nie udało nam się dopilnować tego aspektu. Jednocześnie przepraszamy za niedogodności związane z koniecznością upominania się o wysyłkę. Doceniamy cierpliwość i dziękujemy za kontakt telefoniczny. Chcielibyśmy podkreślić, że w przypadku otrzymania uszkodzonego produktu, zawsze istnieje możliwość jego wymiany na pełnowartościowy. Zapewniamy, że nie jest to dla nas problem i zależy nam na zadowoleniu klienta. W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności chcielibyśmy zaoferować Pani rabat 5% na kolejne zakupy w naszym sklepie. Kod rabatowy to butelka123. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Prawie wszystko idealnie

Nic dodać, nic ująć.... choć może jeden drobiazg (uwaga również do sprzedawcy): Proszę zwracać uwagę na adres do faktury i wysyłkowy. Mimo opcji podawania adresu i numeru telefonu do wysyłki (paczkomat) numer i tak został "pobrany" z adresu fakturowego i łopot. Nie zostałem powiadomiony w aplikacji inpost, miałem kłopot z odbiorem przesyłki
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię na temat zakupu w naszym sklepie. Doceniamy, że podzielił się Pan z nami swoimi spostrzeżeniami. Jest nam niezmiernie przykro słyszeć, że napotkał Pan problemy z odbiorem przesyłki. Zdajemy sobie sprawę, jak frustrujące może to być. Dokładnie sprawdziliśmy Pana zamówienie i nie widzimy, aby podczas składania zamówienia podał Pan dwa różne adresy: do faktury i wysyłki. W systemie widnieje tylko jeden adres, na który wysłano paczkę. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić uwagę, że status przesyłki jest wysyłany zarówno na adres e-mail, jak i numer telefonu podany podczas składania zamówienia. Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne. Abyśmy mogli lepiej zrozumieć zaistniałą sytuację, bylibyśmy wdzięczni, gdyby mógł Pan skontaktować się z nami bezpośrednio. Może to Pan zrobić przedstawiając całą sytuację mailowo, pod adresem sklep@superbutelki.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić tę sprawę i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Bardzo dobre produkty za niewygórowaną cenę. Profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja zamówienia .
24 lis 2023

Super, ale nie idealnie.

Wszystko w zamówieniu ok, ale mam parę zastrzeżeń. Wymiary zamówionego alkoholomierza się nie zgadzają, specjalnie kupiłem większą menzurkę żeby się w niej zmieścił a okazał się być o wiele mniejszy. 10L słój do fermentacji jest bardzo brudny. Ilość wiadomości mailowych przychodzących ze strony jest zatrważająca, ale to już samego zamówienia się nie tyczy.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych produktów. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałych problemów. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzymają Państwo towar w pełni spełniający oczekiwania. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki