SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2316) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6941)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

29 gru 2023
Bardzo fajna firma , żadnych problemów przy składaniu zamówienia. Trochę miałam obawy bo zamówienie złożyłam krótko przed świętami, ale wszystko się udało i prezent w postaci nalewki w zabawnych buteleczkach zdążył pod choinkę:) Złożone zamówienie zrealizowane było expresowo tak samo dostawa. Firma godna zaufania, pozdrawiam pracowników!
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
10 lis 2023

Dziękuję-że jesteście

Już nie pierwszy raz zamawiam w SuperButelkach i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia-i jej terminowości i jakości produktów. Widzę-że cały czas poszerzany i uatrakcyjniany jest asortyment w sklepie i aż śmieją się oczy jak oglądam ofertę i muszę się bardzo trzymać za kieszeń żeby nie zamawiać ponad potrzebę
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były interesujące dla Klientów, a realizacja zamówień trwała jak najkrócej - cieszymy się, że jest to doceniane. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
Bardzo szybka dostawa, miły kontakt ze sklepem. Butelki bez żadnych skaz, zapakowane super że nie było nawet możliwości ewentualnego uszkodzenia podczas transportu. Dodatkowo przy większym zamówieniu można liczyć na rabaty na kolejne zakupy. Z pewnością to moje pierwsze i nie ostatnie zakupy z tej strony :-) Polecam ogromnie !
13 sty 2024
Czerwone zakrętki na zdjęciach produktowych były metaliczne, a te w otrzymanej przesyłce niestety nie. Dodatkowo część z nich została uszkodzona (najprawdopodobniej podczas transportu do paczkomatu). Pozostałe produkty bez zarzutów. Jestem zadowolona z towarów i obsługi. Zwłaszcza słoiczki 40 ml świetnie się prezentują.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat naszych produktów. Rozumiemy Pani rozczarowanie kolorem zakrętek. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić, że odcień może znacznie różnić się na zdjęciach ze względu na różne czynniki, takie jak oświetlenie, ustawienie aparatu lub kalibracja monitora. Dokładamy wszelkich starań, aby zdjęcia produktowe były jak najwierniejsze rzeczywistości, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu uszkodzonych zakrętek. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych zakrętek. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzyma Pani nowe, nienaruszone zakrętki. Chcielibyśmy również podziękować Pani za pozytywną opinię na temat naszych słoiczków. Cieszymy się, że słoiczki 40 ml przypadły Pani do gustu i świetnie się prezentują. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Zespół Superbutelki
Jedna butelka ma głęboką szramę około 4cm długości głębokości około 0,7mm. Butelki mają dużo bąbelków na szkle, powierzchnia nie jest gładka. Pozostała część zamówienia jest w porządku i dobrze zapakowana, ilość korków i nakrętek jest zgodna z zamówieniem i nawet jest korek więcej co jest kolejnym pozytywem.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na działania firm kurierskich. Niemniej jednak, prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za powstałe niedogodności. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
ML
Świetne, praktyczne słoiczki na przyprawy, ale to naklejki z nazwami przypraw, w dopasowanej kolorystyce robią całą robotę. Ułatwia to wyszukiwanie odpowiedniej przyprawy. Słoik z pompką do miodu to moje odkrycie:) szybka dostawa, dobrze zapakowane. Z pewnością wrócę do sklepu po kolejne ułatwiacze życia;)
5 sty 2024
Idealne. Piękne słoiczki, bardzo praktyczne. Jedyne, co mi przeszkadza, to za mało naklejek pustych, bo np nie ma rozmarynu, proszku do pieczenia, przyprawy do bigosu. A jest sporo różnych z przypraw, które mysle rzadziej się stosuje. Poza tym beż zastrzeżeń, łącznie z obsługą, czasem dostawy;) Dziękuję
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
12 lis 2023

Moje pierwsze zamówienie.

Na plus:przejrzysty wybór produktów w sklepie,duży wybór,właściwie wszystko co potrzeba,ceny ok,ogólnie przyjemne zakupy. Na mały minus:wysyłka w 24godziny,a faktycznie trochę dłużej i brak informacji o zamówieniu,ale da się przeżyć. Ogólnie polecam i jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię! Przykro nam ze względu na wszelkie niedogodności, niestety czasem wysyłka zamówień opóźnia się z uwagi na ich dużą ilość, za co bardzo przepraszamy.. Mamy nadzieję, że wrócą do nas Państwo, abyśmy mogli zrekompensować dłuższy czas oczekiwania. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
20 paź 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Przyczepić się można jedynie do zabezpieczenia/opakowania butelek 0.5l monopol. Między butelki a karton jakąś folie bombelkowa lub papier. Przy każdym zamówieniu jest kilka szt uszkodzonych. Proces reklamacji przebiega bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy! Bardzo Nam przykro, iż otrzymał Pan uszkodzone butelki. Cieszymy się natomiast, iż reklamacja przebiegła pomyślnie. Państwa opinie pozwalają Nam usprawnić Naszą pracę :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
26 gru 2023

Może być

Butelki ładne, jednak jedna przyszła z dziurą. Nie było to uszkodzenie w transporcie gdyż pudełko było całe, do tego nie było szkła w opakowaniu. Zakrętki też trochę słabo dopracowane, , gdyby nie ta jedna pęknięta butelka to bym nie miała czym zakręcić innej.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Bardzo cenimy sobie Państwa głos i chcielibyśmy wyjaśnić sytuację z uszkodzonymi butelkami. Jest nam niezmiernie przykro, że otrzymali Państwo towar w niezadowalającym stanie. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie. W takich przypadkach prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W treści reklamacji prosimy podać numer zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzymają Państwo zwrot pieniędzy lub nowy produkt. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będą Państwo korzystać z naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
26 kwi 2024

Super produkt

Szybka dostawa, dokładne zabezpieczenie szklanego zamówienia, ładne wykonanie. Szczerze polecam zakup piersiówek z nadrukiem 👍🏻 Naklejki zawierały również datę, ale nastąpiła nagła zmiana planów co do niej. Z łatwością pozbyłam się zbędnych elementów 👌🏻
7 maj 2024
23 mar 2024
Butelki są bardzo dobrej jakości, przedstawione zdjęcia w pełni nie obrazuje ich wyglądu. Polecam wersję z korkiem syntetycznym, plus przezroczysta koszulka termokurczliwa, to zabezpieczy trunek przed niechcianym wyciekiem. Polecam.
23 lis 2023
Zapłaciłam za zamówienie a otrzymałam maila że nie uiscilam opłaty , musiałam wyjaśniać, szkoda że od razu przy zamówieniu nie można zapłacić tylko przelew z rachunku to przedłuża czas , ale tak poza tym to wszystko dobrze towar ok 😀
23 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, księgowanie wpłaty czasami się wydłuża.. Zachęcamy do składania zamówień i opłacania ich kartą lub za pomocą BLIK-a. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
AR
11 paź 2023
Butelki super. Dobrze spakowane. Szybka dostawa, czyściutki. Jedyne zastrzeżenie, to wybrane przeze mnie korki. Za miękkie w stosunku do średnicy. Wciskając korkownica zagłębia się w korek, a od spodu się kruszy. Poza tym ok.
13 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że butelki szybko do Pana dotarły - dokładamy wszelkich starań, aby tak było. Bardzo dziękujemy za uwagi dotyczące korków, zgłosimy sprawę do odpowiedniego działu. Każda Państwa uwaga jest dla Nas niezwykle cenna, pozwala Nam ulepszyć Jakość Naszej sprzedaży i Obsługi :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Pojemniki super wykonane, idealne do pakowania próżniowego. Firma bardzo solidna - kiedy okazało się, że jeden z pojemników doszedł potłuczony, natychmiast dosłała kolejny. Na pewno będę tu jeszcze kupować i polecać innym!
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem uszkodzonego pojemnika. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że doceniła Pani nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy Zespół SuperButelki
5 maj 2024
Polecam zamówienia szybko realizowane, miałam sytuację że jedna z butelek w trakcie transportu została uszkodzona sprzedawca zaproponował zwrot pieniędzy albo wysłanie następnej sztuki, tak że bez problemu, polecam
7 maj 2024
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem uszkodzonej butelki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że doceniła Pani nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
23 gru 2023
Zamówione butelki przyjechały doskonale zapakowane, wszystko zgodnie z zamówieniem. Naczynia śliczne, dobrej jakości. Wlałam do nich nalewkę, to będo prezenty na święta. Napewno zamówię jeszcze takie same i inne.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Zamowienie trochę opóźnienie. Po wyjaśnieniu przyczyny opóźnienia przesyłka dotarła po 2 dniach. W ramach rekompensaty 2 gratisy. Ogólnie jakość towaru bardzo dobra. Reakcja załogi po interwencji, wzorowa.
8 lut 2024
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl, chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w realizacji zamówienia. Rozumiemy Pana frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki docierały do klientów na czas. Niestety, czasami zdarzają się sytuacje niezależne od nas, które mogą powodować opóźnienia. Cieszymy się, że po wyjaśnieniu przyczyny opóźnienia przesyłka dotarła do Pana po 2 dniach. Mamy nadzieję, że gratisy, które dołączyliśmy do zamówienia, w pewnym stopniu zrekompensowały niedogodności. Bardzo dziękujemy za docenienie jakości towaru oraz reakcji załogi po interwencji. Jesteśmy wdzięczni za to, że jest Pan naszym klientem i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Towar starannie zapakowany, zgodny ze specyfikacją, szybka dostawa. Uwaga dotycząca nalepek składanie w przypadkowe długości powoduje odklejanie się końcówek naklejek i wysychanie kleju w tych miejscach.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na problem z niestarannie zapakowanymi etykietami na wino. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zapewniamy, że nie było to celowe działanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były odpowiednio zabezpieczone do wysyłki. Przepraszamy za niedogodności, jakie Pan napotkał. Doceniamy, że podzielił się Pan z nami tą informacją. Pozwoli nam to na poprawę procesu pakowania i uniknięcie podobnych problemów w przyszłości. W ramach rekompensaty chcielibyśmy zaoferować Panu/Pani kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Kod rabatowy to butelka123. Kod można wykorzystać podczas składania zamówienia na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pan kupował w naszym sklepie. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
RW
28 sty 2024
Towar zgodny z opisem. Kupno i dostawa ze sklepu nie powoduje strat w postaci rozbitych butelek, jak ma to miejsce przy zakupie z Allegro. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale osobiście się przekonałem.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, rozumiemy Pana frustrację związaną z potłuczonymi butelkami, które otrzymała Pani w przesyłce. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu nie mamy wpływu, niezależnie od tego, czy zamówienie jest składane w naszym sklepie, czy na Allegro. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, które dbają o bezpieczeństwo przesyłek. Niestety, zdarzają się przypadki, gdy paczki ulegają uszkodzeniu podczas transportu. W takich sytuacjach prosimy o jak najszybszy kontakt z nami lub z firmą kurierską w celu zgłoszenia reklamacji. Mamy nadzieję, że te informacje okażą się pomocne. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki