SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2316) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6941)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

MS
13 gru 2023
Butelki są super, co roku na święta napełniam nalewkami i wtedy stanowią cudny prezent. Radość i niespodzianka z prezentu ogromna.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Lampa solna przyszła bardzo dobrze zapakowana. Jest piękna , duża konkretna. Daje uczucie komfortu i świeżego powietrza. Uwielbiam
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasze lampy solne przypadły Państwu do gustu, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
24 sty 2024
Butelki kupowałam nie dla siebie. Mimo wszystko osoba obdarowana jest bardzo zadowolona z naciskiem na cudowne granatowe zakrętki.
DA
Daria A.
Gorzów Wielkopolski
29 gru 2023
Bardzo dobry wybór produktów na każda okazję, w przystępnej cenie. Minus to długa wysyłka produktu być może spowodowana świętami.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce butelek. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie stwarza taka sytuacja. Niestety, czasami zdarzają się opóźnienia w dostawach, na które nie mamy wpływu. Jednocześnie pragniemy przeprosić za zaistniałe komplikacje i zaoferować Pani rekompensatę w postaci kod rabatowego na zakupy. Przy składaniu zamówienia, w polu "Mam kod rabatowy" proszę wpisać butelka123. Zamówienie automatycznie zrabatuje się o 5% :) Mamy nadzieję, że mimo zaistniałej sytuacji nadal będzie Pani z nami kupować. Doceniamy Pani cierpliwość i zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
31 gru 2023
Ekspresowa przesyłka mimo gorącego przedświątecznego okresu. Na minus zgnieciona zakrętka od butelki. Na szczęście tylko jednej 😉
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu! Cieszymy się niezmiernie, że przesyłka dotarła do Pani tak ekspresowo, nawet w gorącym przedświątecznym okresie. Doceniamy, że doceniła Pani ten aspekt. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu zgniecionej zakrętki od jednej z butelek. Rozumiemy frustrację i niedogodności, jakie stwarza ta sytuacja. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane do klientów w nienaruszonym stanie. Przepraszamy, że tym razem nie udało nam się dopilnować tego aspektu. W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności chcielibyśmy również zaoferować Pani rabat 5% na kolejne zakupy w naszym sklepie. Kod rabatowy to butelka123. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Butelki świąteczne zestaw 10szt

Butelki super, termin realizacji również, ale zabezpieczenie przesyłki niewłaściwe, przez co 20% zamówienia niestety potłuczone.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Bardzo cenimy sobie Pani głos i chcielibyśmy wyjaśnić sytuację z uszkodzonymi butelkami. Jest nam niezmiernie przykro, że otrzymała Pani towar w niezadowalającym stanie. Rozumiemy Pani frustrację i chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie. W takich przypadkach prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W treści reklamacji prosimy podać numer zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzyma Pani zwrot pieniędzy lub nowy produkt. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
7 lis 2023
Nie podoba mi się, że kolejny raz są jakieś straty, znów jedna butelka stłuczoną. Coś z pakowaniem albo z transportem nie tak.
10 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności.. Prosimy o kontakt z działem reklamacyjnym - niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów.. Niezwłocznie zajmiemy się sprawą. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
14 lis 2023
Towar bardzo dobrej jakości. Precyzyjnie spakowany oraz zabezpieczony do transportu. Napewno nie raz jeszcze zrobię tu zakupy.
15 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były należycie zapakowane, a realizacja zamówienia jak najkrótsza. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
Najbardziej podoba mi się to, że otrzymane produkty są zgodne z opisem i ze zdjęciami oraz to, że spełniają moje oczekiwania.
16 paź 2023
Bardzo dobrze zapakowanie szklanych duużych butelek. Wszystko w jak najlepszym porządku. Termin też. Ponowię zakup na pewno.
17 paź 2023
Dziękujemy! Staramy się, aby przesyłka była zapakowana jak najbezpieczniej oraz aby otrzymywali Państwo swoje zamówienia jak najszybciej :) Cieszymy się, że udało Nam się spełnić Pani oczekiwania. Pozdrawiamy, Superbutelki

POLECAM!

Wszystko w jak najlepszym porządku! Buteleczki mega ładne! Korekty graficzne zrobione zgodnie z prośbą! Polecam wszystkim!
MM
Mira M.
Wysokie
16 sty 2024
To nie pierwsze moje zakupy w tym sklepie. Jak zwykle,szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam zakupy w tym sklepie.
13 maj 2024
Super produkt, dobrze zabezpieczone i ekspresowa wysyłka. Polecam i myślę że to nie ostatnie zakupy u tego sprzedawcy :)
14 maj 2024
28 gru 2023
Butelki ładne, ale może lepiej trzeba by było oznaczyć, że w kartonie znajduje się szkło bo kilka przyszło potłuczonych.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego sklepu. Bardzo cenimy sobie Państwa głos i chcielibyśmy wyjaśnić sytuację z uszkodzonymi butelkami. Jest nam niezmiernie przykro, że otrzymali Państwo towar w niezadowalającym stanie. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie. W takich przypadkach prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W treści reklamacji prosimy podać numer zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia otrzymają Państwo zwrot pieniędzy lub nowy produkt. Mamy nadzieję, że mimo tej nieprzyjemnej sytuacji nadal będą Państwo korzystać z naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
4 paź 2023
To mój drugi zakup na w tym sklepie, jestem bardzo zadowolona. Towar dobrej jakości, dobrze zapakowany do transportu.
4 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
1 sty 2024
Towar zgodny z opisem, tylko dostawa zamiast deklarowanych 48 godz trwała trochę dluzej- rozumiem że święta ale ...

Zaskoczony na plus

Doszło szybciej niż myślałem, towar zabezpieczony bardziej niż to potrzebne, jakość wyższa od oczekiwanej. Polecam
3 mar 2024
Przejrzystość towarów. Proste zamówienie. Wyczerpujące opisy. Szybka dostawa. Dobrze zapakowane. polecam znajomym.
13 sty 2024
Butelki super,każdemu szczerze polecam Jedyny minus to ich zabezpieczenie,2 butelki w mojej paczce były pobite:(
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych butelek! Cieszymy się, że są one zgodne z Państwa oczekiwaniami i że polecają je Państwo innym. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu problemu z uszkodzonymi butelkami w zamówieniu. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzymają Państwo nowe, nienaruszone butelki. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
9 paź 2023
pomylono sposób zapłaty w moim zamówieniu. Błąd został naprawiony ale przedłużył sie czas oczekiwania na przesyłkę
13 paź 2023
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za pomyłkę. Staramy się, aby byli Państwo zadowoleni jednak i Nam zdarza się popełnić błąd.. Bardzo przepraszamy raz jeszcze, dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały więcej miejsca :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki