SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2316) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6941)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Szacun dla sprzedawcy, problemy z dostawą zostały rozwiązane przez sprzedawcę, towar został dostarczony + mały bonusik. Genaeralniw wszystko OK', polecam.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat dostawy butelek do wina. Cieszymy się, że pomimo problemów z dostawcą, finalnie udało nam się doprowadzić do szczęśliwego finału i towar dotarł do Pana w nienaruszonym stanie. Doceniamy fakt, że docenił Pan nasze zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Zdajemy sobie sprawę, że opóźnienia w dostawach mogą być frustrujące i dokładamy wszelkich starań, aby w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji. Jednocześnie dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Mamy nadzieję, że jest Pan zadowolony z zakupionych butelek i będą one służyć do celebrowania wielu wyjątkowych chwil. Zachęcamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Gwarantujemy szeroki wybór produktów, wysoką jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Zamówiony towar otrzymałem zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie. Dostawa odbyła się błyskawicznie a sam proces zamawiania to sama przyjemność.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
9 gru 2023
Butelki śliczne nie można się do nich przyczepić zdecydowanie polecam, aczkolwiek korki słabo zabezpieczone w paczce i niektóre uszkodzone i wygięte.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy w naszym sklepie superbutelki.pl i za podzielenie się z nami swoją opinią. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i uszkodzenia zakrętek podczas transportu. Rozumiemy Pani frustrację i niedogodności, jakie z tego powodu wynikły. Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że jako sklep internetowy dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Paczki są solidnie pakowane, a użyte materiały amortyzujące mają na celu ochronę zawartości przed uszkodzeniami. Niestety, nie mamy wpływu na działanie kurierów i sposób obchodzenia się z paczkami podczas transportu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że uszkodzony towar nie spełnia Pani oczekiwań i za to serdecznie przepraszamy. W przypadku uszkodzeń powstałych podczas transportu prosimy o składanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru zamówienia, danych adresowych oraz informacji o uszkodzonych produktach. Do reklamacji można dołączyć zdjęcia, które ułatwią nam identyfikację problemu. Gwarantujemy, że reklamacja zostanie rozpatrzona jak najszybciej, a w przypadku potwierdzenia uszkodzenia mechanicznego towaru, zaproponujemy Pani rozwiązanie satysfakcjonujące. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałych problemów, nadal będzie Pani korzystać z naszego sklepu. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejne zakupy przebiegły bezproblemowo. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
8 gru 2023
Super sprawna i szybka dostawa. Zakupiony produkt starannie zapakowany i najważniejsze odzwierciedlający dokładnie produkt ze strony. Polecam w 100% 🤗
8 lut 2024
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że docenili Państwo nasze starania i polecają nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
17 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Duży wybór. Łatwa nawigacja w sklepie. Szybka, bezproblemowa wysyłka i dostawa. Buteleczki śliczne. Polecam :)
21 maj 2024
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Polecam.Szybka wysyłka co prawda brakowało jednej rzeczy zamówionej ale po telefonie natychmiast przysłano czego brakowało.Bardzo dobry kontakt.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem braków w zamówieniu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że docenił Pan nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
25 wrz 2023
Dobrze zapakowane. Zamówienie zgodne z opisem a zdjęcia na sklepie nie przekłamywały wyglądu. Dobrze opisane szczegóły produktu jak wysokość itp
26 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
16 gru 2023

Fajny kontakt i wesoła ekipa

Troszkę czekałem na dostawę, doszło do małej pomyłki z dostawą ale szybka komunikacja i wszystko załatwione, no i rysunek pszczółki dostałem<3
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, w imieniu całego zespołu sklepu Superbutelki.pl chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia, sprawnej obsługi reklamacji i sposobu, w jaki rozwiązaliśmy problem z zamówieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Szybka realizacja zamówień, sprawna obsługa reklamacji i dobry kontakt z klientem to dla nas priorytety. Jesteśmy wdzięczni za to, że docenił Pan nasze starania i poleca nasz sklep innym. Zapraszamy do dalszych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
24 sty 2024
Jestem zadowolona z zamówienia. Chociaż jak zobaczyłam sposób pakowania to sądziłam że będzie coś uszkodzone. Jednak było wszystko w porządku
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Butelki super. Zgodne z opisem. Niestety opakowanie transportowe bez oznaczenia o towarze szklanym zapewne z tego powodu trzy sztuki zbite.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były dostarczane w nienaruszonym stanie, dlatego rozumiemy Państwa frustrację. Niestety, nie mamy bezpośredniego wpływu na działania firm kurierskich. Niemniej jednak, prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za powstałe niedogodności. Zgodnie z regulaminem sklepu, w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu, Klient ma prawo złożyć reklamację w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania. Reklamację można złożyć mailowo na adres reklamacje@superbutelki.pl. Do reklamacji prosimy dołączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. W celu usprawnienia procesu reklamacji, prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru zamówienia oraz krótkiego opisu problemu. Po otrzymaniu reklamacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dołożymy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i liczymy na dalsze zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
14 lut 2024
Szybka realizacja to na plus ale nadruk miejscami wytarty, może tak trafiłam i inne są w porządku , nie odesłałam bo potrzebowałam na już 😉
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych butelek! Cieszymy się, że są one zgodne z Państwa oczekiwaniami i że polecają je Państwo innym. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu problemu z uszkodzonym nadrukiem. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonego nadruku. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
28 gru 2023
Butelki Piękne, dotarły na następny dzień w całości dobrze zabezpieczone , ogromny plus za miłą obsługę łatwy i szybki i żetelny kontakt .
15 maj 2024
Butelki na bimberek rewelacyjne. Ozdobią barek i użyć można wielokrotnie. Beczki 1l bardzo fajne,zobaczymy jak sprawdzą się na przyjęciu .
17 maj 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasze butelki na bimberek przypadły Pani do gustu i spełniają swoje zadanie. Rzeczywiście, są one nie tylko praktyczne, ale i estetyczne, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę każdego barku. Beczki 1-litrowe to również świetny wybór. Mamy nadzieję, że sprawdzą się one doskonale i umilą spotkanie z Pani gośćmi. Doceniamy Pani opinię i bierzemy ją pod uwagę w dalszym rozwoju naszych produktów. Staramy się, aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli ma Pani jakieś pytania lub sugestie, prosimy o kontakt. Zawsze chętnie służymy pomocą! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
28 gru 2023
Szybka realizacja mimo zamowienia przed samiutkimi świętami. Wszystko przyszło szybko i b.dobrze zabezpieczone oraz zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dość długi czas oczekiwania (ale rozumiem- czas świąteczny). Niestety jedna buteleczka "odbiła" się w części na drugiej przy transporcie😔
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie uszkodzonego nadruku na butelce. Chcielibyśmy przeprosić za zaistniałe problemy i niedogodności. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty w nienaruszonym stanie. Zapewniamy, że w przyszłości dołożymy jeszcze większych starań, aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń podczas transportu. Aby zrekompensować Pani niedogodności, chcielibyśmy zaproponować Pani kod rabatowy superwiosna na kolejne zakupy w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że da nam Pani kolejną szansę i zechce skorzystać z naszej oferty. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe problemy i dziękujemy za wyrozumiałość. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
BK
BOŻENA K.
ŻUŁAWKI
zakupy błyskawiczne ,butelki bardzo dobrze zapakowane buteleczki bardzo dobrej jakości .Na pewno nie są to ostatnie zakupy w tym sklepie
27 paź 2023
Dziękujemy! Dokładamy starań, aby zamówienie dotarło do Państwa w stanie nienaruszonym - miło Nam słyszeć, że tak było! Zapraszamy ponownie! Nasi Pracownicy zawsze chętnie pomogą :) Pozdrawiamy, Superbutelki
17 paź 2023
Towar zgodny z opisem, całość bardzo dobrze, starannie zapakowana, zabezpieczone w sposób prawidłowy. Wysyłka zgodna z opisem. Polecam
24 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymywali Państwo swoje zamówienia w terminie oraz aby każda paczka była maksymalnie spakowana :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
W przypadku zamówienia 50 sztuk butelek, dół kartonu przesyłki wymaga lepszego zabezpieczenia. W przesyłce cztery butelki były zbite.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych butelek! Cieszymy się, że są one zgodne z Państwa oczekiwaniami i że polecają je Państwo innym. Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu problemu z uszkodzonymi butelkami w zamówieniu. Rozumiemy Państwa frustrację i chcielibyśmy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację. Abyśmy mogli sprawnie rozpatrzyć reklamację, prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@superbutelki.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia, opis problemu oraz zdjęcia uszkodzonych butelek. Dokładamy wszelkich starań, aby reklamacje były rozpatrywane na bieżąco i każdy klient był zadowolony z zakupów. Mamy nadzieję, że uda nam się szybko rozwiązać ten problem i wkrótce otrzymają Państwo nowe, nienaruszone butelki. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
po raz kolejny jesteśmy zadowoleni :) 80 butelek i żadnych strat podczas transportu :) butelki dobrze spakowane i solidnie wykonane
23 gru 2023
Zamowienie zrealizowane błyskawicznie, świetny kontakt. Buteleczki zrobiły furorę. Bardzo polecam a ja na pewno jeszcze skorzystam 😊