SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2317) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6949)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

28 lis 2023
wszystko ok. bardzo dobry kontakt.
7 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że niezmiennie udaje nam się osiągnąć zamierzony efekt. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
24 paź 2023
Szybka dostawa i jakość produktów
25 paź 2023
Dziękujemy! Bardzo się cieszymy, że transakcja spełniła Pani oczekiwania. Bardzo się staramy, aby otrzymywali Państwo produkty zgodnie z deklaracją :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
KK
Krystyna K.
Sosnowiec
17 maj 2024
Produkt spełnia moje oczekiwania.
17 maj 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
5 maj 2024
Szybka wysyłka jest super dzięki
7 maj 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
jakość produktu, termin dostawy.
2 mar 2024
Czas realizacji i jakość produktu
MK
Dobry towar dobrze się sprzedaje
26 gru 2023
Szybko, sprawnie i bez uszczerbku
29 lis 2023
Super Butelki jestem wasza Fanką
7 gru 2023
12 paź 2023

Szybko, sprawnie i bezproblemowo!
13 paź 2023
Dziękujemy za komentarz! Dokładamy wszelkich starań, aby każda realizacja zamówienia przebiegała ekspresowo. Dziękujemy za docenienie Naszych starań :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
28 wrz 2023
Jakość produktów, wybór, obsługa.
29 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
16 mar 2024
Szybka obsługa i dobre produkty
16 mar 2024
Polecam bardzo dobra współpraca
Szybko i bezproblemowo. Polecam
25 gru 2023
Na bieżąco informacja o statusie
szybka dostawa dobrze pakowanie
Szybka dostawa dobrze zapakowane
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
zamówienie terminowe jak zwykle
9 lut 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z terminowej realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia jak najszybciej i w nienagannym stanie. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych zakupów! W naszym sklepie znajdzie Pan szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
10 gru 2023
Super zapakowane butelki piękne
8 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że butelki spełniają oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
Polecam, fajny zestaw na prezent
8 lut 2024