SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2317) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6949)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

18 maj 2024
szybkość i nic nie musi być lepiej.
21 maj 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Profesjonalne podejście do klienta.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
szybko, sprawnie, expresowa dostawa
10 mar 2024

Kolejbe zamówienie z którego jestem bardzo zadowolona.Polecam .Szybka realizacja i estetyka.

Kolejbe zamówienie z którego jestem
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Szybka realizacja i dobre pakowanie
29 gru 2023
super butelki i mega szybka wysyłka
Jak zawsze wszystko super! Polecam
7 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni i cieszymy się, że niezmiennie udaje nam się osiągnąć zamierzony efekt. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
29 paź 2023

Świetne butelki☺️

Świetne butelki. Polecam serdecznie
30 paź 2023
Dziękujemy! Bardzo się cieszymy, że Nasza butelka ICONA 500 ml przypadła Państwu do gustu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą Naszej oferty :) Pozdrawiamy, Superbutelki
AF
Alicja F.
Stary Tomyśl
Szybko dokładnie i profesjonalnie
27 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że doceniają Państwo Nasze zaangażowanie :) Nasi Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
Jeszcze więcej nazw ziół, przypraw.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz! Nasze etykiety na przyprawy w kolorze to świetny wybór do oznaczenia przypraw! Zapraszamy do zapoznania się z resztą Naszej oferty :) Pozdrawiamy, Superbutelki
23 paź 2023
Szybka obsługa , szybka realizacja
24 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Nasi Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Bardzo Nam miło, iż są Państwo zadowoleni z przebiegu transakcji :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
11 paź 2023
Nic złego nie powiem.Idę na wybory.
13 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Superbutelki
18 maj 2024

Wszystko zgodnie z opisem. Polecam
21 maj 2024
6 maj 2024

OK

Szybko, sprawnie, zgodnie z opisem
7 maj 2024
Dobrze zapakowane, szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
6 kwi 2024
Na pewno cena dla stałych klientów
16 mar 2024
Dobry towar sprawie szyko polecam
Słoiczki super, naklejki świetne 😍
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Spory wybór produktów. Spoko ceny.
8 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty. 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
4 sty 2024
Jestem zadowolona. Wszystko piękne