SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Dziękujmy! Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Dziękujemy! Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
13 paź 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy! Cieszymy się, że wszystko było w porządku :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 paź 2023
Dzień dobry, bardzo się cieszymy, że Nasze butelki spełniły Pani oczekiwania :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 paź 2023
Bardzo dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
13 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z realizacji zamówienia :) Pozdrawiamy, Superbutelki
Dziękujemy za opinię! Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
11 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Zapewniamy, że w Naszym sklepie znajdą Państwo wszystko czego potrzebują. Nasi Pracownicy zawsze chętnie służą radą gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
10 paź 2023
11 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
10 paź 2023
11 paź 2023
Bardzo dziękujemy za opinie! Jeśli z zamówieniem było coś nie, tak prosimy o kontakt z Nami - służymy pomocą :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
9 paź 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
8 paź 2023
8 paź 2023