SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2316) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6941)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

DC
Dorota C.
Przyłęk
Super szybką dostawą. Telefon z możliwością zamiany nakrętek. To nie pierwsze zamówienie. Zawsze super
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. W razie problemów służymy pomocą. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
20 lis 2023
Bardzo fajne słoiczki z zakrętką i naklejką, teraz mogę się cieszyć że przyprawy mam pod ręką, polecam
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że słoiczki na przyprawy przypadły Pani do gustu, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
IG
13 paź 2023

Butelki do wina zielone

Bardzo mi się podobało że można zakupić wszystko co było nam potrzebne w zestawach za bardzo dobrą cenę
17 paź 2023
Dziękujemy! W Naszej ofercie zawsze znajdą Państwo wszystko czego potrzebują do produkcji i przechowywania alkoholi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami z innych kategorii - na pewno znajdzie Pani coś dla siebie :) Pozdrawiamy, Superbutelki
27 wrz 2023

Rzetelna firma :)

Rzetelna firma, szybka wysyłka, sprawna obsługa, wszyscy bardzo mili i pomocni! ZDECYDOWANIE POLECAM! ❤️
28 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Cieszymy się, że zamówienie spełniło Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Superbutelki
Szybka przesyłka - zależało mi na czasie - komunikacja przebiegła sprawnie, a butelki dotarły na czas!
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
19 maj 2024
Paczka jest tak zabezpieczona, że żaden szklany pojemnik, butelka, gąsior jeszcze nigdy się nie zbił
21 maj 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
24 sty 2024

Marzena M.

Bardzo polecam, bardzo szybka wysyłka. Wszystko dobrze zabezpieczone. Atrakcyjna cena . Polecam!!♥️
2 gru 2023

Polecam!

Towar zgodny z opisem, bardzo dobrze zabezpieczony na czas transportu. Szybka realizacja. Polecam ☺️
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. :) Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji naszych zamówień był jak najkrótszy, a przesyłki doskonale zabezpieczone. W razie problemów zawsze służymy pomocą. :) Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
2 paź 2023
Strona bardzo czytelna. Podpowiedzi dotyczące nakrętek bardzo pomocne. Duży wybór, szybka dostawa!!!
2 paź 2023

Wszystko zgodne z zamówieniem !

Wszystko zgodne z opisem , super jakość produktu , bardzo szybka realizacja zamównienia , polecam !
9 lut 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
14 kwi 2024

Szybka realizacja zamówienia

Szybka realizacja zamówienia , jedynie mały minus ponieważ nie wszystkie korki pasują do butelek.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji i dziękujemy za poinformowanie nas o problemie z zakrętkami do butelek. Zdajemy sobie sprawę, że niepasujące elementy mogą utrudniać korzystanie z produktu i wywoływać frustrację. Chcielibyśmy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Mimo to, czasami zdarzają się błędy produkcyjne, za co szczerze przepraszamy. Chcielibyśmy prosić Panią o przesłanie nam na adres reklamacje@superbutelki.pl informacji o wadliwych zakrętkach, w tym: - Numeru zamówienia - Zdjęcia wadliwych elementów - Opisu problemu Na podstawie tych informacji będziemy mogli jak najszybciej rozwiązać problem. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na to, że da nam Pani kolejną szansę i ponownie skorzysta z naszej oferty. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
10 gru 2023
Produkty na szczęście przyszły całe ale opakowane średnio. Polecam lepsze zabezpieczenie butelek.
8 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat opakowania. Cieszymy się, że produkty dotarły do Pani w całości. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że opakowanie nie spełniło Pani oczekiwań. Jest nam bardzo przykro z tego powodu i prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednie zabezpieczenie butelek jest niezwykle ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpiecznie transportowane, jednak w tym przypadku ewidentnie coś zawiodło. Weźmiemy Pani opinię pod uwagę i wzmocnimy nasze procedury pakowania butelek. Już teraz wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń podczas transportu. Dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi. Państwa opinia jest dla nas bardzo cenna i pomoże nam w dalszym doskonaleniu obsługi klienta. Mamy nadzieję, że mimo problemów z opakowaniem, jest Pani zadowolona z zakupionych produktów. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Ładne butelki na prezent świąteczny. Zakrętki z możliwością zacisku dolnego pierścienia " plomba".
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że produkty świąteczne podobają się naszym Klientom, zachęcamy do zapoznania się z resztą oferty. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
23 paź 2023
Buteleczki solidnie zabezpieczone przed stłuczeniem. Jestem bardzo zadowolona wysyłka ekspresowa 😁
24 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby paczki docierały do Państwa zgodnie z deklaracją oraz, aby były odpowiednio spakowane. Bardzo się cieszymy, że z zamówieniem wszystko w porządku :) Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki

Super szybki serwis

Zamówienie przyszło super szybko do Irlandii. Świetnie zapakowane, bardzo dobry serwis. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się niezmiernie, że przesyłka dotarła do Irlandii szybko i bezproblemowo, a towar był odpowiednio zabezpieczony. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał swoje zamówienie w nienagannym stanie. Miło nam również wiedzieć, że docenił Pan nasz serwis. Nasi pracownicy zawsze starają się jak najlepiej doradzić i pomóc w wyborze odpowiednich produktów. Pamiętajmy, że wysyłamy zamówienia do wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także do wielu innych państw na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy wielu udanych zakupów! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki

Oferta sklepu godna polecenia

Dostawa zamówienia na czas. Towar odpowiednio zapakowany. Asortyment ciekawy i przystępnej cenie.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Pomysł. Szybka dostawa. Wykorzystan je na święta. Jako prezenty. No i ozdobą-wyposazenie garażu.
8 gru 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że produkty będą cieszyć innych jako prezenty świąteczne. :) Zapraszamy ponownie, Zespół SuperButelki
29 kwi 2024
Butelki bardzo dobrej jakości, odpowiednio zapakowane; szybka wysyłka; polecam zdecydowanie! :)
7 maj 2024
29 gru 2023

Super polecam

Polecam , bardzo ładnie się prezentują , idealne na prezenty 😉, dobrze wykonane . Super sprawa
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Bardzo szybka dostawa, butelki rewelacyjne .Dzięki nim po raz pierwszy zrobiony własny Balleys.