SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6945)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

Bezproblemowa dostawa. Butelki bardzo dobrze , bezpiecznie zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dziękujemy za wystawienie 5 gwiazdek! Bardzo doceniamy Państwa czas i pozytywną opinię. Jesteśmy wdzięczni za Państwa wsparcie i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupów na superbutelki.pl. Zawsze staramy się oferować naszym klientom szeroki wybór butelek szklanych najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie i odkryją nowe produkty. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony superbutelki.pl! Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Szybka dostawa, towar dobrze zabezpieczony przed zniszczeniem. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
28 paź 2023
Szybka realizacja . Prawidłowo zabezpieczona przesyłka do transportu.
31 paź 2023
Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki docierały do Państwa w możliwie jak najszybszym terminie :) Takie opinie motywują Nas jeszcze bardziej! Pozdrawiamy, Superbutelki
11 paź 2023
Super obsługa, szklany towar dobrze zabezpieczony do wysyłki. Polecam.
13 paź 2023
Dzień dobry, nasze produkty są najwyższej jakości, ponieważ chcemy by otrzymywali Państwo wszystko co najlepsze! Miło Nam również, iż docenili Państwo Nasz sposób pakowania :) Zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Etykiety ładna grafika, żywa kolorystyka, dużo miejsca na własny opis
23 kwi 2024
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
Butelki przyszły szybko i super zapakowane .Polecam serdecznie sklep🙂
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Wszystko w porządku, butelki super zabezpieczony na czas transportu.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
24 lut 2024
Szybka dostawa .Towar spełnił oczekiwania Sprzedawca godny polecenia.
14 lut 2024

Krótki czas realizacji, butelki takie jak na zdjęciu. Wszystko ok. ;)
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Szybka wysyłka, butelki zabezpieczone bardzo dokładnie do transportu
29 gru 2023
Zamówienie bardzo szybkie kontakt świetny a butelki zrobiły wrażenie.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Wybrać firmę spedycyjną która nie uszkadza towaru podczas transportu.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Rozumiemy Pani/Pana frustrację związaną z uszkodzeniem towaru podczas transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bezpiecznie pakowane i dostarczane do Klientów w nienaruszonym stanie. Współpracujemy z renomowanymi firmami spedycyjnymi, które dbają o bezpieczeństwo powierzonych im przesyłek. Jednakże, zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, a które mogą prowadzić do uszkodzenia towaru podczas transportu. W takich przypadkach prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, abyśmy mogli jak najszybciej pomóc w rozwiązaniu problemu. Chcielibyśmy również przypomnieć, że klient ma prawo wyboru sposobu dostarczenia paczki. Oferujemy różne opcje wysyłki, aby Klient mógł wybrać tę, która najlepiej odpowiada jego potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi opcjami wysyłki na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
ES
Ewa S.
12 gru 2023
Wszystko super. Nic nie zmieniajcie, a już na pewno nie na gorsze ;)
9 lut 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i słowa zachęty! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych butelek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Będziemy nadal dbać o to, aby nasze produkty i usługi były na najwyższym poziomie. Doceniamy Pani zaufanie i obiecujemy, że nie zrobimy niczego, co mogłoby pogorszyć jakość oferowanych przez nas produktów. Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
9 gru 2023
Szybka dostawa, zgodnie z zamówieniem. Towar super, zgodny z ofertą.
8 lut 2024
27 paź 2023
Czas realizacji i jakość produktów. Polecam.KLapusta kiszona - BOMBA.
27 paź 2023
Dziękujemy! Staramy się, aby każda paczka docierała do Państwa jak najszybciej :) Nasze produkty spożywcze przygotowywane są z pasją i z sercem bez sztucznych dodatków, stąd ich niepowtarzalny smak! Pozdrawiamy, Superbutelki
Wszystko jak w opisie . Bardzo fajna beczulka na alkohol . Polecam .
29 gru 2023
Świetny kontakt takt ze sprzedawcą. Bardzo szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Szybka realizacja zamówienia, szybki i łatwy kontakt ze sprzedawcą.
17 gru 2023
Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Butelki bardzo ładne, polecam
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Buteleczki najwyższej jakości z super świątecznym nadrukiem. Polecam