rockworld.pl- Logo - Opinie

rockworld.pl

Opinie (823) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1318)

8 sty 2024
W przeciągu kilku lat będąc klientem nie spotkałem się z negatywnym podejściem. Ekipa sklepu nawet na najdziwniejsze pytania odpowiada z uśmiechem. Pomagają z każdym problemem.Nawet znaleźli różowe wędki dla moich córek co nie było łatwe a ostatecznie do zakupu nie doszło. Wiadomo kobiety są zmienne. Choć kupiłem czarne innej firmy bo taka była ich decyzja to znowu róż jest brany pod uwagę. Polecam ten sklep z całego serca bo komu by się chciało szukać różowych wędek. Takie rzeczy tylko w Rockworld.

17 cze 2024
Realne podawanie terminu towarów. Nie może być tak, że towar zamówiłem 15 kwietnia i pdany czas realizacji został podany 2 - 14 dni, a ja do połowy czerwca nie dostałem zamówienia i nikt nie zadzwonił do mnie żeby mnie poinformować kiedy zamówienie będzie zrealizowane.

Opinie nt. sklepu rockworld.pl

20 wrz 2023
20 wrz 2023
5 maj 2024

Śmieszne gratisy do zamówienia za 2 tys

Zrobiłem zamówienie za prawie 2 tys i należała mi się koszulka Shimano której nie było na stanie i poprosiłem o gratis w zamian za koszulkę . Dostałem notes i 2 naklejki . Krótko mówiąc lepiej nic nie dawać niż ośmieszać się takim gratisem
6 wrz 2024
Patryku, to są gratisy, które dostaje od nas każdy.. Najwyraźniej nie dostałeś innej koszulki przez przeoczenie. Dlaczego nie skontaktowałeś się z nami w tej sprawie?
Nie polecam sklepu w ofercie maja rzeczy których nie mają na stanie na swoje zamówienie czekam już miesiąc totalna maskara
17 lip 2024
Tak, to prawda. Zawsze dajemy naszym klientom możliwość zamówienia produktu, który nie jest dostępny na rynku. Dzięki temu ma on gwarancję, że gdy producent wypuści niewielką partię produktu, nasz klient znajdzie się w gronie tych szczęśliwców, którzy na pewno ten produkt otrzymają. Nie jest to zresztą tajemnicą. Na karcie produktu zawsze informujemy, czy towar jest na stanie, czy też dopiero będzie i podajemy datę dostępności, którą otrzymujemy od producenta. Nasi klienci właśnie to traktują jako plus.
sprzedajecie towar którego nie macie. na trakkera czekałem 3 miesiące
6 lut 2024
Panie Wojciechu. Tak. Oczywiście, zdarza się, że sprzedajemy towar, którego nie mamy. Zawsze tak robiliśmy i zawsze jasno informowaliśmy o tym na karcie produktowej. Nie ukrywamy dat dostępności produktu u producenta. Dzięki temu dajemy klientom gwarancję, że na 100% otrzymają produkt, którego ilość dostępna na rynku jest ograniczona. Nieprawdą natomiast jest, że czekał Pan 3 m-ce na towar. Przeanalizowaliśmy Pana historię zakupową i średni czas realizacji Pana zamówień z ostatniego roku to 1 dzień 6 godz. i 5 min.!
17 maj 2024
Pudełko było całe rozwalone ale najważniejsze że wodery całe
6 wrz 2024
Przykro nam, że paczka przyszła uszkodzona. Czy zgłosiłeś to do naszego działu reklamacji?

trzeci dzień od zamówienia nie mam od was żadnej informacji na maila o dostawie

trzeci dzień od zamówienia nie mam od was rzadnej
17 lip 2024
Maile wychodzą od nas automatycznie po każdym złożonym zamówieniu. Nie jest możliwe, aby nie dostał Pan żadnej informacji. Prosimy sprawdzić, czy ma Pan wpisany poprawny adres e-mail lub sprawdzić folder spam.
23 kwi 2024
Od tygodnia czekam na towar nie mam co oceniać
17 lip 2024
Czy zamówienie dotarło? W przypadku niejasności prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami.
4 maj 2024
28 kwi 2024