sklep.sulphur.com.pl- Logo - Opinie

sklep.sulphur.com.pl

Opinie (886) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1250)

- kosmetyki Sulphur są mi znane od kilku miesięcy, więc obecnie zamawiam produkty, które skończyły się. Linia kosmetyków Sulphur jest odpowiednia dla mojej skóry, doskonale oczyszcza ją oraz nawilża Mineralnym Kremem Siarczkowym oraz Masłem Borowinowym. Do kąpieli stosuję Maskę Siarczkową, oczywiście przestrzegam 2 - 3 tygodni użytkowania. Polecam produkty moim znajomym, borykających się ze skórą problematyczną.

28 sie 2024
No produkty bez wow !!!! w drogerii borowinowa kąpiel z Tołpy była lepsza więc szału nie ma 🤷‍♀️głowy nie urywa .Nie kupię więcej tego płynu borowinowego i siarczkowego

Opinie nt. sklepu sklep.sulphur.com.pl

22 paź 2023
Szybko, w sensownej cenie...
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że otrzymałeś swoje produkty szybko i w atrakcyjnej cenie. W Sklepie Sulphur staramy się oferować szybką, dostępną obsługę, zapewniając jednocześnie produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam swoją opinię!
27 maj 2024
szybko,sprawnie i terminowo
28 paź 2023
Asortyment bardzo przydatny
30 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę staramy się zapewnić naszym klientom szeroki wybór produktów, aby każdy mógł znaleźć to, czego szuka. Doceniamy Twoje wsparcie!
27 maj 2024
szybkość i profesjonalizam
Polecam,kupuję regularnie.
Szybko, sprawnie, Super
Cudowna kąpiel siarkowa :)
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że kąpiel siarkowa była dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem. Staramy się zapewnić wszystkim klientom produkty i usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że podobała Ci się Twoja!
KC
Szybko, sprawnie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy Ci pomóc szybko i sprawnie. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę, więc to muzyka dla naszych uszu! Jeszcze raz dziękujemy.
14 cze 2024
Szybka i wygodna obsługa
Szybko ,sprawnie ,gratisy
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że nasza szybka obsługa i gratisy naprawdę Ci się spodobały! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient opuszczał nasz sklep zadowolony i z produktami, których potrzebuje. Jeszcze raz dziękujemy za świetną recenzję!
8 gru 2023
Bardzo sprawnie i szybko!
8 gru 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę i doceniamy Twoją opinię!
22 maj 2024
Wszystko jest super okej
21 sty 2024
Szybka wysyłka, polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklep.sulphur.com.pl
Dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka wysyłka. W Sklepie Sulphur dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości i szybką dostawę - a Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.
4 lis 2023
Szybka dostawa. Gratisy.
6 lis 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że dostawa była szybka i że podobały Ci się gratisy! W Sklepie Sulphur zawsze staramy się zapewnić doskonałą obsługę z uśmiechem. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Cię wkrótce!
2 maj 2024
SUPER PRODUKT - POLECAM
6 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię. Cieszymy się, że podoba Ci się nasz produkt i polecasz go innym. Twoje wsparcie wiele dla nas znaczy w Sklepie Sulphur i jesteśmy zobowiązani do dostarczania wysokiej jakości produktów, które spełniają potrzeby naszych klientów. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
MK
Marek K.
Bydgoszcz
7 lut 2024
Szybko i bez problemów.
8 lut 2024
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia w Sklepie Sulphur. Za każdym razem staramy się, aby praca z nami była łatwa i bezproblemowa. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
20 lis 2023
Szybkość i rzetelność.
wszystko tak jak trzeba
2 lis 2023
bardzo dobre kosmetyki
6 lis 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu. W Sklepie Sulphur jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom produktów wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że masz wspaniały dzień!
17 mar 2024
Szybko sprawnie łatwo