Pakker Trousers- Logo - Opinie

Pakker Trousers

Opinie (675) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1710)

Ściągacz w nogawce Zupełnie nie wiem jak mógłbym „wyjąć” z moich Van Denim’ów ściągacz z nogawki o którym jest mowa na stronie. Poza tym. Najlepsze spodnie jakie nosiłem kiedykolwiek. Nie mam pojęcia dlaczego projekt tej kieszeni nie jest prawnie narzucony w reszcie męskich spodni 😊

Spodnie faktycznie bardzo wygodne. Kupiłem dwie pary, jedne lniane, drugie bawełniane. Spodnie bawełniane kupiłem 4 maja i w listopadzie już są zużyte, dziura w kroku, nie posiadają żadnych wzmocnień w tym miejscu, po pierwszym dłuższym (10km) marszu były już w tym miejscu wytarte, wiedziałem że zaraz będą do wyrzucenia ale myślę dam im szansę. Spodnie lniane, z racji że bardzo przewiewne to używam ich sezonowo. W jednym miejscu na nodze widziałem po zakupie zmechacenie, kawałek pętelki na nitce, pomyślałem że to nic ale okazało się że w tym miejscu zaczyna się luzować ścieg no i w rezultacie po miesiącu trzeba było je cerować... Podsumowując: Spodnie bawełniane na 7 miesięcy za tę cenę to o wiele za wiele. Jeżeli widzisz JAKĄKOLWIEK wadę to zwracaj do producenta, za tę cenę nie wolno takich rzeczy bagatelizować. Nauka wyciągniętą i o ile kupię następne to nie zbagatelizuje tematu a chciał bym jeszcze wypróbować konopne ale jak będę miał za dużo pieniędzy bo nie stać mnie na kupowanie spodni co pół roku za 450zl. 200-250zl to niestety max ile był bym w stanie za nie zapłacić. Ale żeby nie było że same minusy. Kieszeń fantastyczna, faktycznie pomieści tyle co damska torebka Len bardzo przewiewny, kiedy znajomi "odplywali" z gorącą ja cieszyłem się słońcem i hamakowałem w najlepsze. Wrażenie jak bym nie miał nic na tyłku. System wiązania i sznurek w pasie bardzo przyjemny i wygodny. Szkoda że nie ma szerszych nogawek bo chciał bym je podciągnąć ba łydkę pod kolano robiąc spodnie 3/4 ale nie da się bo mam za dużą łydkę a to są marchewy więc zwężane przesadnie do kostki. (Guma w kostkach jest wypruta a rozmiar większy niż zalecany) Czekam na opcje z szerszymi nogawkami. Na zapytanie czy będzie coś takiego zupełna cisza więc obsługa klienta też nie mrawa. Za tę cenę to chociaż trzymali byście kontakt z klientem który chciał by wydać kolejne pieniądze u was :)

Opinie nt. sklepu Pakker Trousers

Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Dziękuję za miły komentarz
2 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu Pakker Trousers
Dziękuję za Twój komentarz. Wszystkiego dobrego!
29 lis 2023
26 lis 2023