Uniformsy.pl- Logo - Opinie

Uniformsy.pl

Opinie (69) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (632)

Materiał z którego wykonana została tunika jest gruby, elastyczny, nie krępuje ruchów, ładnie wygląda na sylwetce. Rozmiar zgodny z tabelą rozmiarów. Kolor ciemniejszy niż na zdjęciach.

18 lut 2024
Zamówiłam buty fitclog, na zdjęciu były z dziurkami a przyszedł inny model bez dziurek. Jednak są nadal bardzo wygodne, więc mimo wszystko jest ok

Opinie nt. sklepu Uniformsy.pl

22 maj 2024
Bardzo szybka dostawa, towar zgodny z opisem i zdjęciem
14 maj 2024
Super, polecam
22 maj 2024
16 maj 2024
16 maj 2024
2 maj 2024
Jestem mega zadowolona. Oczywiście to nie moje pierwsze zamówienie tylko kolejne. Ślę za każdym razem jestem pozytywnie zaskoczona. Mega polecam
Firma bardzo profesjonalną. Osoba udzielająca informacji, na temat towaru, bardzo profwsjonalna. Naprawdę polecam produkty jak i firmę.
21 wrz 2023
Świetny komplet w idealnym kolorze cienki zwiewny materiał. Jestem opiekunem osób starszych komplet testowany przy kąpieli szybko wysychający. Bardzo wygodny spodnie w rozmiarze S odpowiadają rozmiarowi natomiast fartuszek w rozmiarze M oceniam jako duże M
2 paź 2023

Scrubsy idealne ❤️❤️❤️

Scrubsy idealne, zarówno spodnie jak i bluza uszyte bardzo starannie dodatkowo z tak lekkiego materiału że praca w nich to przyjemność. To już mój kolejny komplet ❤️❤️❤️ kolor smoczy owoc to hit
20 wrz 2023
Komplet bardzo fajny materiał delikatne nie gniecie się. Zgodne z opisem wymiary .Kolorek extra bardzo twarzowy .Kupilam pierwszy raz ale jestem zadowolona .Polecam
Żakiet medyczny wykonany bardzo starannie. Odpowiada zamieszczonej fotografii. Rozmiar odpowiedni do zamówienia. Polecam.
2 mar 2024
Buty wąskie nadają się na wąską stopę, numeracja zaniżona, mają wkładkę więc trzeba brać o rozmiar wiekszy
17 wrz 2023
Sukienka taka jak na zdjęciu. Polecam! Kolor intensywny, materiał cieniutki idealny na ciepłe dyżury :)
kupuje już kolejny raz i zawsze wszystko jest ok ,polecam
Szybka i profesjonalna obsługa.
Zgodne z opisem
Szybka dostawa 😊
11 lis 2023
Komplety mega, oddychające, nie krępują ruchów. Kolory piękne. Jestem mega zadowolona. Polecam
23 paź 2023
Zamówiłam do gabinetu spodnie joggery i bluzy- swietne jakościowo, nie krępują ruchów. Polecam