strojemikolaja.pl- Logo - Opinie

strojemikolaja.pl

Opinie (133) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1633)

28 gru 2023
Całokształt jest super. Jedynym mankamentem jest broda, która strasznie się sypie i ciężko ją uformować. Lepszym rozwiązaniem dla brzucha byłaby kamizelka. Ta która jest w komplecie jest nie wygodna w noszeniu, tzn. trzeba go mocno podciągnąć do góry aby nie był za nisko. Przy takim rozwiązaniu sznurek na szyi zaczyna bardzo szybko uwierać i ocierać skórę. Jeszcze jedna rzecz, dzwonek bardzo szybko się rozsypał, po pierwszym zleceniu odpadła nam tam główka wewnątrz. Udalo się naprawić we własnym zakresie. Tak poza tym to możemy polecić.

10 gru 2023
Nie mnie oceniać kwestię opłacalności stroju dla firmy jednak trzeba mieć świadomość, że jest on tandetny, dość jednorazowy i wręcz prostacko oszczędny (spodnie długości w zasadzie do kolan a czapka ma - serio! - rozmiar dla dziecka w wieku 5 lat). Najfajniejsze są nakładki na buty a la skórzane - tylko proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy za takie pieniądze jest to najważniejszy element stroju...

Opinie nt. sklepu strojemikolaja.pl

12 gru 2023