dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7170) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (22 871)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

29 sie 2024
Przesyłka z produktami dla mojego pieska dotarła na czas, punktualnie i bardzo dobrze spakowana 😊👍👍👍 Po rozpakowaniu zamówienia okazało się że nie wszystkie produkty dla mojego psiaka zamówiłam w odpowiednim gabarycie/rozmiarze i twardości, dlatego aby mój psiak nie zrobił sobie krzywdy podczas ich gryzienia to część towaru musiałam niestety zwrócić. Zwrot częsci mojego zamówienia przebiegł bardzo sprawnie i bez komplikacji. Muszę szczególnie pochwalić Sklep Dolinę Noteci za to że karma suszona dla mojego psiaka Air Dried Food Beef przyjechała bardzo świeżutka i pachnąca tak że mój psiak nie był w stanie uspokoić się z podekscytowania, skakał i piszczał z radości że taka pyszna karma wraz z innymi smakołykami przyjechała do niej 😊🐶❤️❤️
Wersja Limitowana Premium ma bardzo dobry skład (45% mięsa mięśniowego w całkowitej masie 80% produktów pochodzenia zwierzęcego) Mniejsze puszki o masie 400 g są wygodne w zastosowaniu do karmienia psa małej rasy Karma w puszce ma bardzo dobrą konsystencję Karma smakuje nawet bardzo wybrednemu psu rasy pomeranian Można by było pokusić się o dostępność karmy z mniejszą ilością podrobów
Jako firma super jestem stałym klientem karma bardzo dobra ale zmieńcie przewoźnika bo opłacone było wszystko z dowozem pod adres a kurier zostawił paczkę w punkcie DHL i bezczelnie napisał że paczka była za pobraniem i nie miałem pieniędzy na opłacenie Dramat i lekceważenie. Żona musiała z małym dzieckiem jechać do punktu żeby odebrać paczke
DD
27 sie 2024
Super karma, w super cenie... Pies zajada się saszetkami, tylko dlaczego nie można ich dostać stacjonarnie w sklepie zoologicznym?? Dodaje jedno zdjęcie z wielu smaków jakie są dostępne tylko przez internet...
22 sie 2024

Szybko, sprawnie, smacznie i z gratisem

Szybko, sprawnie- jakość jak zawsze najlepsza. Psina zadowolona. Gratisy cieszą opiekuna :-) Dostawa szybka i dobrze zabezpieczone produkty, jak porcelana- szacunek i uznanie dla ludków pakujących!
19 sie 2024
Szybka i profesjonalna obsługa. Dobrze opisane produkty. Solidnie spakowane zakupy. Bardzo sympatyczne karteczki z Imieniem osoby, która pakowała zamówienie. To jest mój sklep. Zdecydowanie polecam
NM
Nadia M.
Złotów
19 sie 2024
Polecam. Nigdy nie miałam problemów w tym sklepie a zakupy robię już od kilku lat. Zamówienie realizowane natychmiast po zamówieniu więc zwykle dwa dni po zakupie oczekuję kuriera.
21 sie 2024
Porządnie zapakowana paczka, szybka wysyłka. Karma psia smakuje moim pieskom , kocia kotkom (choć odwrotnie też się zdarza). Jestem zadowolona z produktu i z obsługi. Dziękuję:)
ES
Elżbieta S.
Białobrzegi
Pyszna karma dla mojej 12-letniej kotki, po prostu ją uwielbia. Jej ulubiony smak to kaczka. A jak pachnie po otwarcie, bardzo zachęcająco, nawet sama bym spróbowała.

Błyskawiczna i pewna dostawa!

Szybciej się nie da! Dostawa błyskawiczna, pożywny upominek dla czworonoga, pakowanie sprawne i na najwyższym poziomie zabezpieczenia. Bardzo polecam.
KW
Krystyna W.
Zielona Góra
Szybka realizacja zamówienia, wszystko zgodnie z ofertą, kotki zajadaja, aż ogonkami z zadowolenia ruszają, polecam Sprzedającego i produkty na 100%!
1 wrz 2024

Porządne opakowanie, personalizowany napis 🙂. Wszystko tak, jak powinno być 🙂. No i zakup bezpośrednio u producenta, więc sprawdzone pożywienie.

Zdrowy kot

Moj Kocurek jest ,achwycony, kiedy dostaje paczkę. Jest zdrowy, nie choruje, zniknęły objawy że strony układu pokarmowego. Polecam.
20 sie 2024

Realizacja zamówienia

Szybka i sprawna realizacja zamówienia, informowanie na bieżąco o etapach wysyłki. Jednym słowem rzetelna firma, godna polecenia 🙂

Bardzo wybredny piesek uwielbia karmę Dolina Noteci

Bardzo szybka dostawa. Pieseł uwielbia karmę z kurczaczkiem 🐣 a jest bardzo wybredny. Dolina Noteci jest jego faworytem.
28 sie 2024
Karma w puszkach, dobra na ogół ścisła ale czasem bywa jakby "rozwodniona" . Kupuję od lat i dlatego mam porównanie ;-)
24 sie 2024
Szybka wysyłka, miły akcent w opakowaniu, ekologiczne opakowanie i wypełnienie,zadowolony odbiorca końcowy (pies ;-)
2 wrz 2024

Realizacja zamówienia

Czas realizacji zamówienia, promocje i rabaty oraz gratisy do zamówienia. Czy coś można zrobić lepiej? Chyba nie🙂
22 sie 2024
Świetne produkty, dobre jakościowo, pięknie zapakowane. Mój piesek dostał podpisana swoim imieniem paczkę ☺️☺️☺️
31 sie 2024
Realizacja - tempo błyskawiczne!!! Idealnie zapakowane!!! Zgodnie z zamówieniem. Mój pies polubił jedzonko!!!