dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7208) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (22 933)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

31 sie 2024
Realizacja - tempo błyskawiczne!!! Idealnie zapakowane!!! Zgodnie z zamówieniem. Mój pies polubił jedzonko!!!
4 wrz 2024

Bary jest zadowolony

To nasze kolejne zamówienie. Duży plus za czas realizacji zamówienia i perfekcyjnie zapakowanie puszek.
Bardzo szybka dostawa, towar bardzo starannie zabezpieczony i spakowany. Produkt zgodny z zamówieniem,
5 wrz 2024
Szybko, sprawnie, konkretnie, dobre opisy produktów, dobra organizacja strony internetowej, gratisy,
29 sie 2024
Szybka realizacja zamówienia. Opisy produktów bardzo szczegółowe. Moja psiunia bardzo zadowolona.

Super produkt !

Pięknie zapakowana paczka . Wspaniałe produkty. Dostarczono bardzo szybko. Wszystkim polecam...👍😊

Szybka i bardzo sprawna obsługa w sklepie internetowym. A produkty jak zwykle najwyższej jakości.
30 sie 2024
Wszystko idealnie. Zamówienie dotarło szybko w świetnym stanie. Karmy bardzo smakują mojej Kituni
moja sunia ma 13 lat, dolina noteci jej smakuje, jednak opcja SENIOR nie... nie wiem dlaczego
5 wrz 2024
pies zjada wszystko, aczkolwiek zawsze dosmaczone, takiej samej suchej jeszcze mu nie dawałam
20 sie 2024

Zadowolony

Uważam, że wszystko jest bardzo dobrze i trudno mi się wykazać radą co zrobić jeszcze lepiej.
2 wrz 2024
Bardzo szybka dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem plus niespodzianka. Floki zadowolony 😊
KC
Krystian C.
Zielona Góra
25 sie 2024
moim skromnym zdaniem, Dolina Noteci jest najlepsza pod każdym względem. polecam wszystkim.
21 sie 2024
Realizacja zamówienia bardzo szybka, wszystko na najwyższym poziomie towar zgodny z opisem
Dobrej jakości produkty Paczka starannie zapakowana Realizacja zamówienia blyskawiczna
28 sie 2024
to moje pierwsze zamówienie, ale wszystko było zgodnie z moim oczekiwaniem, na piątkę!
26 sie 2024
Sklep doskonały. Szeroki wybór karm dla psów. Jakość na najwyższym poziomie. Polecam
21 sie 2024
Bardzo dobrze zapakowany produkt, porządny karton i taśma papierowa. Szybka wysyłka.

Polecam!

Dobra karma, po której pies nie ma rewolucji żołądkowych i chętnie zjada. Polecamy!
Pies uwielbia tą karmę jestem zadowolona z szybkości dostawy jak i z karmy Dzięki