dolina-noteci.pl- Logo - Opinie

dolina-noteci.pl

Opinie (7101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (22 693)

15 lis 2023
Mój Leoś wybredny a mokre karmy Doliny Noteci uwielbia jak żadne inne 🤩 wybór jest ogromny więc zawsze można spróbować czegoś nowego ☺️ obecnie jesteśmy w trakcie testowania suchych karm . Z czystym sumieniem polecam bo piesek zadowolony, zdrowy, sierść piękna, ząbki również , problemów trawiennych brak no i oczywiście podniebienie usatysfakcjonowane różnorodnością smaków 😃 😍

2 maj 2024
W dniu 25.04.2024 złożyłam zamówienie, do dnia 02.05.2024 nie otrzymałam przesyłki. Gdyby nie fakt, że zapłaciłam za karmę to pewnie bym jej nie odebrała ponieważ byłam zmuszona zakupić inną karmę u innego dostawcy.

Opinie nt. sklepu dolina-noteci.pl

Zamówiona podkładka w fatalnym stanie Puszki pogniecione i otwarte Jestem stałym klientem ale żeby tak zapakować produkty to należy rzetelnie przeszkolić pracowników
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dziękujemy za opinię, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji.
23 kwi 2024
Informacje na stronie nie są transparentne, przyznajcie rabat na pierwsze zakupy wyłącznie na nieprzecenione produkty a nie jest to wyłuszczone jasno na stronie.
24 kwi 2024
Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie opinii, która jest dla nas bardzo ważna. Przy zakładce do uzyskania 10% rabatu, widnieje informacja o niełączących się promocjach. Pozdrawiam
22 wrz 2023
Jak zwykle punktualność dostawy.Pupil w dalszym ciągu konsumuje apetytem. Prosiłabym o dołączanie od czasu do czasu pokrywki do konserw.
27 wrz 2023
Dziękujemy za wiadomość, Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy
19 lis 2023
Jak zawsze bardzo dlugi czas od zlozenia zamowienia do jego wysylki. Dostalem prosbe o ocene zamowienia, a nie dostalem zamowienia.
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 20 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Pozdrawiamy.
31 paź 2023
zawsze moj piesek dostawal jakiś prezencik tym razem mimo ze jestem stałym klientem nic nie bylo...duzy minus
2 lis 2023
Dziękujemy za opinię, klient podczas składania zamówienia ma możliwość wyboru prezentu, który znajduje się w karuzeli produktów za 1 grosz, po przejściu do koszyka. Nasi stali klienci otrzymują również kody rabatowe na każdym złożonym zamówieniu. Pozdrawiamy.
14 lis 2023
Nawet nie będę się rozpisywał bo szkoda słów
19 lis 2023
Przesyłka nie dotarła a dostaję prośbę o ocenę jakby dotarła. Czy kurier zaraportował doręczenie?
20 lis 2023
Dziękujemy za opinię, chcielibyśmy poinformować, że według naszego regulaminu czas na wysyłkę zamówienia wynosi 48h, sam transport paczki wynosi około 1 dnia roboczego. Zamówienie zostało złożone 15 listopada po godzinie 17 i zostało wysłane 17 listopada po godzinie 9. Ze śledzenia przesyłki wynika, że paczka dzisiaj powinna zostać doręczona. Pozdrawiamy.
25 kwi 2024
Przesyłka nie zawierała tego co zamówiłam. Zupełna dowolność w realizacji zamówienia.
25 kwi 2024
4 lut 2024
proszę przestać nękać mnie mejlami z adresu rating-noreply@trustedshops.com
na paczkę czekałam kilka dni , a paczka lezała w punkcie do odbioru
Odpowiedź ze sklepu dolina-noteci.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię i jednocześnie chcielibyśmy poinformować iż zamówienie zostało złożone 2023-12-13 i wysłane następnego dnia czyli 2023-12-14. Z zapisanych statusów paczki wynika iż kurier nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia, dlatego przesyłka oczekiwała na odbiór w Punkcie DHL POP. Pozdrawiamy
22 paź 2023
czytać i ustosunkowywać się do wiadomości dołączonych do zamówienia
23 paź 2023
6 lut 2024