Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4739)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Czas realizacji,informacja o statusie zamówienia to kuleje.
27 sie 2024
Jesteście bardzo fajnym sklepem meblowym, to nie pierwsze nasze zamówienie, niestety czasem na meble długo się czeka. Klient oczywiście może zrozumieć, jeśli zamawia kilka mebli, są one od różnych producentów, ale termin realizacji zamówienia jest jednak długi, jeden mebel przychodzi za 5 dni, inny za 5 tygodni. To trochę problematyczne. Tak czy inaczej wolę Was od Ikei.
3 wrz 2024

Biurko

Zakupiłam dla córki biurko, z którego jestem bardzo zadowolona. Solidny blat, staranne wykonanie, jasna i czytelna instrukcja, dzięki której złożenie mebla było wręcz przyjemnością. Dodatkowy plus to bardzo dobre zabezpieczenie w kartonie. Nic nie latało, wszystko poprzekładane styropianem i tekturą. Niczego nie brakowało. Super👌
31 sie 2024
Dekory do łazienki kupione taniej niż w Castorama czy Leroy, ale czas dostawy 29 dni. Do tego 6 sztuk, dość ciężkiej mozaiki przyszło bez żadnego opakowania. Znalezienie magazynu, z którego miał być odbiór graniczyło z cudem i zajęło dużo czasu, choć finalnie się udało.
Pomimo że lustro w drzwiach szafy dotarło uszkodzone, to nie było żadnego problemu z reklamacją. Szybko zostały dostarczone całe drzwi z całym lustrem. Komunikacja z obsługą bezproblemowa. pani Marta bardzo miła i pomocna. Dziekuję i pozdrawiam.
Biurko jest nawet ok. Zmienilabym w nim system do szuflad, bo nie jest zbyt płynny. Po za tym prezentuje się dobrze. W moim zamowieniu jeden element szuflady był pomylony, ale nowy element został bardzo szybko dosłany.
Od zamówienia po odbiór.Wszystko sprawie.Dokumenty na emila.Powiadomienia o odbiórze telefonicznie.Mila obsługa. Jestem zadowolona. Jedyny minus że nie można było zobaczyć na żywo mebla przed zakupem.
Bardzo długi czas realizacji Zamówienia. Ponad 4 tygodnie, bardzo słaba komunikacja. W momencie przyjazdu po zamówienie, potwierdzone telefonem od sklepu nie było ich na magazynie...
W ofercie nie był wskazanym termin realizacji zamówienia - prawię miesiąc. Po drugie, odbiór był przez mnie zamówiony w sklepie, a nie na Pradze.
21 sie 2024
Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka realizacja 24 h. Ławostół bardzo funkcjonalny zwlasza automat rozkladajacy. Polecam z całego serca.

Lampa podziekowanie dla sklepu

Polecam zgodnie z zamowieniem. Podziekowanie dla sklepu z Targowka pamital o dołączeniu do transportu wczesniejszego zamowienia.
26 sie 2024
Obsługa sklepu w Krakowie (os. na Lotnisku) stanęła na wysokości zadania, mimo problemów które jako Klient wygenerowaliśmy :)
3 wrz 2024

Rewelacja

Wszystko w porządku. Dostawa zgodnie z opisem. Towar dostarczony w stanie idealnym. Brak zastrzeżeń. Polecam sklep w 100%
28 sie 2024
Ładna szafka chociaż mogłyby być dołączone magnesy bo drzwiczki się otwierają przy delikatnym dotknięciu
28 sie 2024
termin realizacji, zaopatrzenie sklepu stcjonarnego
25 sie 2024

Ocena dostaey

Bardzo miła obsługa w sklepie Abra meble,szybka sprawna dostawa z wniesieniem.Życzliwe relacje.
5 wrz 2024

Polecam!

Bardzo dobry kontakt z klientem, terminowe zrealizowanie zamówienia, zamówienie zgodne z opisem
Panie ze sklepu do którego zostało przypisane moje zamówienie, przemiłe i pomocne. Polecam:)
Wszystko jak w opisie. Kanapa dokladnie tak jak na zdjeciach. Troche za dlugi czas dostawy.
31 sie 2024
Zamówienie wykonane przez telefon. Pani obsługująca zamówienie bardzo pomocna, rzetelna.