Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4728)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

23 sie 2024
Nie było aktualizacji statusu zamówienia na stronie. Przy danym produkcie była informacja, że przewidywalny czas dostawy to 5-10 dni, w rzeczywistości był to równy miesiąc. Telefon był dopiero w dniu dostarczenia.
20 sie 2024
Minął termin dostawy drugiego produktu. Brak informacji od sprzedwcy o planowanym terminie ralizacji
Otrzymałam szafę jeden element w dwóch miejscach uszkodzony czekam na reklamacje
Przesyłać zamówiony towar zgodnie z zamówieniem.
23 sie 2024
Czas oczekiwania to jakiś absurd. 15 dni.
1 wrz 2024
12 sie 2024

Lepiej się zastanów gdzie kupujesz...

Jedyny pozytyw to, że towar dotarł... 4 tygodnie czekania na produkt, zakupiony internetowo, zadeklarowany okres oczekiwania 14dni. Kontakt przez infolinię to kpina. Nikt nie odbiera telefonu i godzinami można słuchać muzyki na czekanie. Najpierw czwarty w kolejce, potem drugi, później pierwszy i po kolejnych 30 minutach odłożyłem słuchawkę. Zrozumiałem, że nikt nie odbiera tylko dzwoniący rezygnują z oczekiwania !!! ABRA pośredniczy sprzedaży pod swoim szyldem dla innych firm. Tak im to zepsuje reputację, że będą bardzo żałować. Ja na pewno już tam zakupów nie zrobię. Chyba, że towar będzie na miejscu.
7 sie 2024

Niestety nie polecam 😒

Zacznijmy od tego że czas oczekiwania to tragedia. Towar dostałem po czasie , na którym mi zależało. Zero informacji o opóźnieniu oraz aktualnym statusie. Po co jest te śledzenie zamówienia skoro widnieje tam tylko przetwarzanie aż do odbioru. Uzyskanie informacji oraz sama komunikacja porażka. Kolejna kwestia to same meble , o ile do szafek nie mam zastrzeżeń o tyle łóżka trzeszczą jak stare tapczany. Jedyny plus to tylko przystępna cena. Tyle w temacie.
30 lip 2024

Brak informacji o postępie zamówienia

Zamawiałem produkt który miał być wysłany w 24h. Dzwoniłem po 2 i 3 dniach i nikt nie wiedział kiedy produkt będzie wysłany zasłaniając się tym że informacja na stronie nie jest w żaden sposób wiążąca. Ostatecznie zamiast 3 dni na dostawę wyszło 5 i produkt przyszedł.
9 sie 2024
Skandaliczne zachowanie się sprzedawcy,wg.mojej oceny sprzedają towar którego nie posiadają,faktura po 3 dniach od zakupu,a towar po wielu telefonach po ponad miesiącu, osobom zainteresowanym podeślę całość korespondencji mailowej itd Ocena 0,kurier 0 itd,Skandal
1 sie 2024
Na swoje zamówienie czekałem aż dwa tygodnie ponad...więc ile mogę dać tych gwiazdek?...
10 sie 2024
Robić dokładnie , klosze były nie równe jeden miałem problem wkręcić w ogóle
4 sie 2024
Bardzo dlugi czas oczekiwania, co jest mylne z informacją na stronie
4 sie 2024
Sprawna dostawa. Niestety mebel był uszkodzony
13 sie 2024
6 sie 2024